Pianka Forrest do czyszczenia 500 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pianka Forrest do czyszczenia 500 ml

Indeks: 02841

Cena katalogowa: 155,00 zł Brutto

Nasza cena: 155,00 zł Brutto

126,02 zł Netto

(155,00 zł szt.)

Milfoam

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pianka Forrest do czyszczenia Broni 500 ml

 

Pianka czyszcząca Milfoam Forrest to produkt opatentowany,bezzapachowy, przyjazny dla środowiska, nieszkodliwy dla ludzi, nie wywołującyefektów ubocznych podczas kontaktu ze skórą, nie wydziela szkodliwychsubstancji, po zastosowaniu nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Główne zalety to: Zachodząca reakcja chemiczna, w wyniku której usunięte zostają resztkiwęgla, miedzi oraz Pozostałych substancji. Dokładne pokrycie całej lufy, 360°. Łatwość stosowania. Niskie koszty. Łatwość ścierania. Cechy charakterystyczne:Jest bezzapachowa,Jest nieszkodliwa,Nie wydziela szkodliwych substancji,Nie jest substancją żrącą,Nie zawiera amoniaku,Nie wydziela szkodliwych substancji, Nie ma negatywnego wpływu na środowisko, Może być stosowana w temperaturze od -30 °C do 50 °C, Pozostawia swoistą warstwę ochronną w lufie, która konserwuje broń ispowalnia gromadzenie się pozostałości w lufie, Jest łatwiejsza w zastosowaniu niż inne środki czyszczące. Milfoam to firma Fińska specjalizująca się w systemach czyszczących lufybroni wszelkiego kalibru – od pistoletów do czołgów. Produkty Milfoam używane są przez wojsko Fińskie oraz wielu użytkowników na całym świecie. System czyszczący Milfoam oparty jest na rewolucyjnej Wibrująco-Pneumatycznej SzczotceCzyszczącej, opatentowanej technologii piankowej oraz zatwierdzonej przez NATO gamie produktów chemicznych oraz smarujących dla artylerii, jednostekmechanicznych, działek, moździerzy, marynarki wojennej, lotnictwa oraz wojsklądowych. Dzięki rozwiązaniu proponowanemu przez Milfoam możliwa jeststandaryzacja czyszczenia i konserwacji broni u wszystkich użytkowników iznaczne zmniejszenie kosztów tego procesu.

Milfoam
02841
Nowy produkt
2022-10-27
6430010930051

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

chat Komentarze (0)