Walizka Umarex 26 260x293x130 mm czarna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Walizka Umarex 26 260x293x130 mm czarna

Indeks: 01681

Cena katalogowa: 219,00 zł Brutto

Nasza cena: 219,00 zł Brutto

178,05 zł Netto

(219,00 zł szt.)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Walizka Umarex 26 260x293x130 mm czarna

 

Walizka na broń krótką Umarex to pancerny kufer do przenoszenia broni krótkiej, w którym zastosowano modułowy wkład umożliwiający dopasowanie przestrzeni do broni, zawór wyrównawczy, oraz solidny system zamknięcia. Kufer na broń Umarex wykonywano metodą wtryskową z wytrzymałego polipropylenu. PP to materiał termoplastyczny o wysokiej elastyczności, odporny na zginanie, upadek i pęknięcie. Polipropylen cechuje także niewielki ciężar, niepalność, niska przepuszczalność pary wodnej oraz wysoka odporność na kwasy, zasady, rozpuszczalniki organiczne. Takie właściwości powoduję, że walizka zapewnia wysoki poziom ochrony przed czynnikami mechanicznymi i pogodowymi. Walizka zamykana jest za pomocą 2 masywnych klamer, a dzięki zastosowaniu zaczepów mamy także możliwość zabezpieczyć skrzynię za pomocą standardowej kłódki. Solidność konstrukcji gwarantują metalowe trzpienie zawiasów oraz wzmacniany składany uchwyt. W walizce o wymiarach 26cm × 29,3cm × 13cm zmieści się większość modeli broni krótkiej, pistoletów wiatrówek oraz replik asg. Dzięki zastosowaniu dwustronnego uszczelnienia walizka Umarex jest hermetyczna i w 100% wodoodporna, dzięki czemu zawartość skrzyni jest bezpieczna nawet po pełnym zanurzeniu w wodzie, podczas intensywnych opadów deszczu, śniegu itp. W skrzyni zastosowano zawór wyrównawczy, odpowiedzialny za regulację ciśnienia wewnątrz skrzyni oraz zapobiegający przedostawaniu się wody i pyłu do środka. Skrzynie z zaworem wyrównawczym mogę być bezpiecznie transportowane pod wodą i w powietrzu. W walizce zastosowano piankę typu „szczęki rekina” (część górna) oraz trójwarstwowy wkład piankowy, który pozwala na samodzielne dopasowanie wnętrza do konkretnego modelu broni i akcesoriów. Do uformowania wycięcia na broń należy jedynie wysunąć odpowiednią ilość piankowych kostek. W razie potrzeby wkład można szybko przywrócić do stanu początkowego.

Umarex
01681
Nowy produkt
2022-09-26
5600000110911

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

chat Komentarze (0)