Książka Gdy Mi Ciebie Zabraknie
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Książka Gdy Mi Ciebie Zabraknie

Indeks: 00625

Cena katalogowa: 14,90 zł Brutto

Nasza cena: 14,90 zł Brutto

14,19 zł Netto

(14,90 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 14,90 zł
(dnia 02.12.2023)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Książka Gdy Mi Ciebie Zabraknie

 

Kolejna książka znanego autora opowiadań myśliwskich i piosenek. Jak każda poprzednia - ciekawa i pełna humoru. "Tak to już jest, kiedy zagnieździ się w człowieku jakaś zaborcza pasja - może to być coś albo równie dobrze ktoś - która otwiera nagle przed nim nieznane wcześniej drogi, wyzwala nowe inicjatywy, pobudza do działania natychmiast, ze spontanicznym zapałem, z radością i wiarą, że do pokonania są wszelkie opory i największe przeszkody, to choćby mimo woli uciekł na chwilę myślami od tego zauroczenia, dyskutował zażarcie o sprawach nie mających z nim nic wspólnego albo przejął się innymi kłopotami, niepostrzeżenie dla siebie samego odnajdzie nagle jakieś związki z tym, co go naprawdę obchodzi i z ulgą wróci na znajome podwórko. Tak właśnie jest z człowiekiem, zarażonym wirusem łowiectwa. W pozornie najodleglejszych obszarach życia wywącha z miejsca sprytne powiązania, jakieś echa z myśliwskiego obrządku i zmieniając gwałtownie temat, zaskakuje często swojego rozmówcę, nie-przyzwyczajonego do tak karkołomnych skoków wyobraźni. Dlatego wszystko, co przerzucam w myślach, o czym rozmawiam z kimś bardzo bliskim i kimś zupełnie obcym, przypadkowym, to co piszę o psie, o samochodzie, o miłości i towarzyszących jej wiernie stu innych uczuciach od zazdrości po nienawiść, o losach ludzi, zwierząt i domów, o drzewach i jeziorach, to wszystko mniej lub bardziej krętymi ścieżkami zmierza w rezultacie do myśliwskich namiętności.
Nie ma rady, jestem nimi osaczony. Tak, to jest niewola, ale to jest ta niewola, z której nie chcę uciekać.
Byłem wówczas jeszcze na tyle młody, że pasjonowały mnie sprawy, które dziś wydają mi się błahe, niemal obojętne, niegodne uwagi, na które szkoda czasu i energii, które w najlepszym razie śmieszą albo nawet prowokują do głośnego lekceważenia...." Autor: Kazimierz Winkler.

00625
Nowy produkt
2022-09-26
5600000110386

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!