Książka Opowieści Z Wilczej Jamy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Książka Opowieści Z Wilczej Jamy

Indeks: 06358

Cena katalogowa: 52,90 zł Brutto

Nasza cena: 52,90 zł Brutto

50,38 zł Netto

(52,90 zł szt.)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Książka Opowieści Z Wilczej Jamy

 

Prezentujemy najnowszą książkę Andrzeja Pawlaka "Opowieści z Wilczej Jamy". Andrzej Pawlak znalazł się w Bieszczadach, bo tak sobie wymarzył, a poza tym, co wielokrotnie podkreśla, jego losami bardzo często kierował przypadek, dodajmy – szczęśliwy przypadek. Szkołę bieszczadzkiego życia rozpoczął w Arłamowie, rządowym ośrodku łowieckim, u boku samego pułkownika Doskoczyńskiego – króla Bieszczad, jak go wówczas nazywano. Ta kontrowersyjna postać wywarła wielki wpływ na losy Andrzeja, bo to właśnie u Doskoczyńskiego przeszedł swój chrzest łowiecki. Później „przypadkiem” rozpoczął pracę w bieszczadzkich lasach od stanowiska podleśniczego w Stuposianach, by w końcu osiąść na długie lata jako leśniczy do spraw łowieckich w Mucznem. Przypadkiem także poznał Janusza Sikorskiego oraz dziesiątki sławnych postaci ze świata polityki i w końcu nie przypadkiem założył rodzinę i stał się ojcem czterech synów. W Mucznem Andrzej i Anna Pawlakowie stworzyli legendarną już dziś „Wilczą Jamę” – schronisko, gospodę łowiecką czy jak to wielu określa: przystań dla miłośników polowań i bieszczadzkiej przyrody. Gdy Andrzej musiał opuścić Muczne i zrezygnować z pracy w lasach, znalazł wraz z rodziną przystań w Smolniku i tu od paru już lat państwo Pawlakowie prowadzą nową „Wilczą Jamę”, którą ze względu na wielkość można by śmiało nazwać „Wilczą Jaskinią”. Najważniejsze, że gospodarze pozostali tymi samymi ludźmi co przed laty, a przenosząc się w nowe miejsce, zabrali też ze sobą dawną gościnność i niepowtarzalną atmosferę, jaka panowała w Mucznem. Autor: Andrzej Pawlak. Format 165mm x 240mm, 200 stron w miękkiej oprawie.

 

06358
Nowy produkt
2022-09-26
5600000110447

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

chat Komentarze (0)