Książka Gwidon Strouhal
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Książka Gwidon Strouhal

Indeks: 07646

Cena katalogowa: 42,00 zł Brutto

Nasza cena: 42,00 zł Brutto

40,00 zł Netto

(42,00 zł szt.)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Książka Gwidon Strouhal

 

Gwidon Strouhal -wielki myśliwy i leśnik oraz inne wspomnienia myśliwych Najnowsza książka Juliana Huty i Ryszarda Napory jest wspomnieniem o wybitnym bieszczadzkim leśniku i myśliwym Gwidonie Strouhalu. Wielokrotnym mistrzu polski w strzelaniach myśliwskich. Łowcą mogącym się poszczycić zdobyciem kilkudziesięciu medalowych wieńców, nie wiele mniejszej liczbą strzelonych grubych odyńców i wilków. Polowanie było dla niego pasją. Znał Bieszczady jak własną kieszeń, wiedział dokładnie gdzie i kiedy można spotkać olbrzymiego dzika, potężnego byka oraz gdzie najlepiej zasadzić się na wilka i rysia. Las nie miał przed nim żadnych tajemnic. „Faja” bo tak nazywali znajomi Struhala był inżynierem leśnictwa, który w latach 50-tych XX wieku trafił w Bieszczady czyli do łowieckiego raju. To właśnie on tworzył nadleśnictwa w Stuposianach i w Dukli, był członkiem Wojewódzkiej Rady Łowieckiej w Rzeszowie i nauczycielem wielu pokoleń myśliwych i leśników. Organizował polowania m.in. dla Abdula Rezy Pahlaviego, brata szacha Iranu oraz Josipa Broz-Tity, przywódcy Jugosławii. Przyjaźnił się z Władysławem Peperą, Tadeuszem Misiudą i Wojomirem Wojciechowskim. Książka o Gwidonie Strouhalu to zbiór wspomnień kolegów, którzy mieli przyjemność polować z tym jednym z najznakomitszych polskich myśliwych. Uzupełnieniem tej wartościowej pozycji jest zbiór opowiadań kilkunastu autorów polujących w Bieszczadach i Beskidzie Niskim. Napisana pięknym językiem i udokumentowana wieloma archiwalnymi fotografiami zainteresuje nie tylko myśliwych ale także wielbicieli historii i przyrody tego regionu. Oprawa twarda. Papier kreda. Zdjęcia czarno-białe. 238 stron. Autorzy: Julita Huta i Ryszard Napora.

07646
Nowy produkt
2022-09-26
5600000110294

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

chat Komentarze (0)