Film DVD Kuchnia zwierzyna drobna cz.1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Film DVD Kuchnia zwierzyna drobna cz.1

Indeks: 04500

Cena katalogowa: 39,90 zł Brutto

Nasza cena: 29,40 zł Brutto

23,90 zł Netto

(29,40 zł szt.)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Film DVD Kuchnia zwierzyna drobna cz.1

 

Pełny tytuł:  "Kuchnia myśliwska. Zwierzyna drobna cz. 1." Dane techniczne: Wersja językowa: polska. Czas trwania 35 min. Nośnik: DVD. Liczba płyt: 1. Na płycie znajdą Państwo przepisy na potrawy: rosół z bażanta, comber z zająca w śmietanie z buraczkami, perliczka – kotlet z piersi i rosół, kotleciki z zająca, kuropatwa w gnieździe z żurawiną.

04500
Nowy produkt
2022-11-28
5600000110423

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

chat Komentarze (0)