Książka Nad Dunajcem i U Źródeł białej
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Książka Nad Dunajcem i U Źródeł białej

Indeks: 06360

Cena katalogowa: 45,00 zł Brutto

Nasza cena: 45,00 zł Brutto

42,86 zł Netto

(45,00 zł szt.)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Książka nad Dunajcem i u źródeł białej

 

Najnowsza publikacja autorstwa Piotra Paska pt. „Nad Dunajcem i u źródeł Białej. Myśliwskie wspomnienia”. Są to opowieści wytrawnego łowcy, mieszkańca Krynicy-Zdroju, dla którego bycie myśliwym jest przepustką do obcowania z przyrodą, historią i ludźmi połączonymi wspólną pasją. Autor z wielkim poczuciem humoru pisze o swoich łowieckich przygodach, a jego doskonałe pióro sprawia, że książkę czyta się jednym tchem. Jest to druga pozycja w dorobku Paska, pierwsza bowiem, zatytułowana „Polowałem nad Regą”, ukazała się w 2006 roku. Próbkę swoich możliwości Piotr Pasek zaprezentował też w książce „Galicyjskie łowy”, którą ukazała się w 2014 roku. Autor: Piotr Pasek, 315 stron w miękkiej oprawie.

 

06360
Nowy produkt
2022-11-28
06360

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

chat Komentarze (0)