Luneta Vector Optics Continental 5-30x56 Hunt. SP
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Luneta Vector Optics Continental 5-30x56 Hunt. SP

Indeks: 02514

HALF-MIL, 1/4 MOA

Cena katalogowa: 2 790,00 zł Brutto

Nasza cena: 2 790,00 zł Brutto

2 268,29 zł Netto

(2 790,00 zł szt.)

W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Luneta Vector Optics Continental 5-30x56 Hunting SP

 

Lunety Vector Continental to odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnego rynku myśliwskiego. Znajdziemy w tej serii wszystko to czego może oczekiwać myśliwy od lunety celowniczej podczas polowania:

Maszyna dla wielbicieli dalekich dystansów i dużych powiększeń obrazu. Delikatna siatka celownicza Half-mil. Cała podziałka jest podświetlana i posiada sześciostopniową regulację natężenia podświetlenia. Duże powiększenie obrazu (aż 30x) ułatwia również dokładne rozpoznanie oddalonego celu. Luneta posiada regulację paralaksy. Ciekawa propozycja celownika do strzelectwa długodystansowego z możliwością wykorzystania na polowaniu. 

Pole widzenia(m na 100m)

8,3-1,4 M

Waga

630g

Długość

400mm

Tubus

30 mm

Regulacja elewacji

60 MOA

Regulacja horyzontalna

60 MOA

Siatka celowniacza

HALF-MIL

Podświetlenie siatki celowniczej

Tak, 6 stopni natężenia

Klick

1/4 MOA

Odsunięcie źrenicy wyjściowej

100mm

Regulacja paralaksy

Tak

 

02514
Nowy produkt
2022-09-26

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

chat Komentarze (0)