Producenci

Infiray XEye FH25R

Dostępność: W celu poznania aktualnej oferty cenowej oraz dostępności prosimy o kontakt ze sklepem
Cena: 11 900,00 zł 11900.00
ilość kpl

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Termowizor InfiRay FH25R

 

Seria Finder jest lekka, kompaktowa i łatwa do przenoszenia. Łatwa, intuicyjna obsługa oraz niewielkie rozmiary produktu, który mieści się w kieszeni i może być obsługiwany jedną ręką, sprawiają, że jest najlepszym wyborem do detekcji oraz prac terenowych.

Wysoka jakość obrazu

Zaawansowana zdolność przetwarzania obrazu detektora InfiRay, który ma wysokowydajną elektronikę i zoptymalizowaną optykę podczerwieni, zapewnia doskonałą klarowność obrazu i zapewnia lepszą detekcję i klasyfikację, zarówno w dzień, jak iw nocy.

Czujnik termowizyjny 12 µm

Wbudowane są wysokowydajne detektory rozstawu pikseli 12 μm. Mocna soczewka obiektywowa w połączeniu z profesjonalnym czujnikiem termowizyjnym 12 µm zapewnia wyjątkowe możliwości wykrywania. Standardowy obiekt o wysokości 1,7 m (5,58 ft) można wykryć z odległości 1300 m (1420 jardów) w całkowitej ciemności.

Wysoka częstotliwość obrazu 50 Hz

Częstotliwość odświeżania 50 Hz gwarantuje, że uchwycisz każdą chwilę, która Cię interesuje.

Wyświetlacz HD Micro

Wewnętrzny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 1280 × 960 zapewnia ostry obraz i żywe kolory.

Zintegrowany dalmierz laserowy (LRF) 600m

Seria Finder ma wbudowany moduł laserowego pomiaru odległości, który pomaga szybko i dokładnie uchwycić i wyświetlić docelową odległość. Dokładność pomiaru odległości wynosi ± 1 m, a maksymalna odległość wynosi 600 m.

Zintegrowany, precyzyjny dalmierz laserowy zapewnia dokładne określanie odległości, zapewnia zarówno tryb pojedynczego, jak i ciągłego pomiaru odległości. Ciągły zakres można szybko aktywować, aby dostosować się do stale zmieniającej się odległości obserwowanego obiektu.

Wbudowany rejestrator wideo i połączenie WiFi

Dzięki wbudowanej przestrzeni dyskowej, obsługa serii Finder pozwala na zapisywanie interesujących chwil w postaci zdjęć lub filmów do udostępniania współpracownikom, znajomym i rodzinie. Może przechowywać wiele godzin nagrań wideo i dziesiątki zdjęć.

Obsługiwana aplikacja

Wbudowany moduł Wi-Fi zapewnia łączność Findera ze smartfonami lub tabletami z systemem Android lub iOS. Połączenie smartfona i kamery termowizyjnej oferuje zestaw unikalnych funkcji, takich jak bezpośrednie przesyłanie obrazu, pobieranie i udostępnianie nagranych plików.

 

Model

FH25R

Rozdzielczość

640x512

Częstotliwość

50HZ

Średnica soczewki obiektywu w mm

25

Pole widzenia w stopniach

17,5x14

Powiększenie optyczne

1,5-6

Powiększenie cyfrowe

x1/x1.5/x2/x2. /x3 /x3.5 x4

Rozdzielczość ekranu

1280x960LCOS

Typ baterii

Li-ion

Czas pracy baterii przy 25℃

6godzin

Pojemność pamięci

16GB

Wymiary w mm

70x52x130

Waga

320g

Detekcja

1298m

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl