Producenci

Latarka Led Lenser H7.2

Dostępność: brak towaru
Cena: 315,00 zł 315.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Latarka Led Lenser H7.2

 

Latarka LedLender H7.2 z funkcją przyciemniania i regulacją wiązki świała to najpopularniejsza latarka czołowa niemieckiego producenta. W nowej, zmodyfikowanej wersji produktu projektanci zoptymalizowali ergonomię i nadali latarce kształt optymalnie dopasowujący się do głowy użytkownika. W latarce wykorzystane zostały najlepsze rozwiązania dotychczasowych, klasycznych latarek, które dodatkowo zostały udoskonalone. Nowy, poprawiony model H7.2 charakteryzuje się większą mocą i komfortem w stosunku do rozwiązań wcześniejszych. W latarce H7.2 nie tylko zastosowano nowoczesne chipy, ale również zmodyfikowano architekturę światła. Zaprojektowany komputerowo układ optyczny optymalnie wykorzystuje możliwości diody i generuje równomierny stożek światła. W latarce znajduje się sterownik systemu Smart Light Technology. Dzięki temu posiada ona funkcję ogniskowania za pomocą obrotu. Soczewka reflektora w systemie Advanced Focus System została powiększona i w wyniku symulacji komputerowych perfekcyjnie dopasowana do nowego chipa LED.

Ergonomiczny design - w latarce H7.2 poprawiony został komfort użytkowania. Koncepcja ułożenia latarki na głowie nawiązuje do anatomicznego kształtu głowy. Komora baterii jest wyoblona, a dwa rozwidlone paski gwarantują komfort, brak ucisku i stabilność. 

Przełącznik wielofunkcyjny latarki H7.2 posiada trzy różne zastosowania.- Po pierwsze służy włączaniu programów i funkcji świecenia systemu Smart Light Technology.- Po drugie służy jako opcjonalne światło tylne poprawiające bezpieczeństwo.- Po trzecie jest wskaźnikiem naładowania baterii (100-50% - zielony, 50-20% - żółty, 20-0% czerwony) 

Okablowanie latarki jest wyjątkowo elastyczne i wzmocnione w punktach szczególnie narażonych na duże obciążenia. Gwarantuje to wiele godzin bezawaryjnego użytkowana, a wszystko dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz za sprawą nowoczesnego wzornictwa.

 

Cechy produktu: 

 • Nowa, poprawiona soczewka
 • Włącznik na głowicy
 • Odchylana głowica
 • Optymalne oświetlenie
 • Przełącznik wielofunkcyjny z tyłu
 • Elastyczne okablowanie 
 • Advanced Focus System
 • Smart Light Technology
 • Turning FocusWłączanie/wyłączanie latarki 

Latarka posiada dwa włączniki. Frontowy włącznik zlokalizowany jest na górze głowicy latarki, nad soczewką (szary przycisk). Przycisk ten służy do włączania/wyłączania latarki oraz do aktywowania programów światła, funkcji światła oraz funkcji blokady podróżnej. 

Wielofunkcyjne pokrętło znajduje się na górze koszyka bateryjnego. Pozwala ono na dostosowanie jasności, częstotliwości mrugania oraz przełączania pomiędzy różnymi trybami. Pokrętło wyposażone zostało we wskaźnik naładowania baterii/akumulatora i czerwone światło tylne.   

 Fokusowanie 

Na przedniej częśni głowicy, wokół soczewki znajduje sie szary pierścień, którym możemy skupić lub rozproszyć wiązkę światłą. Latarka posiada opatentowany system Advanced Focus System.   

 Ustawienie głowicy 

Regulowane jest również ustawienie głowicy. Aby pochylić głowicę latarki należy delikatnie popchnąć w dół przednią część latarki.   

 Smart Light Technology Jest to technologia oparta na optymalizacji mikrokontrolera, który pozwala naszej latarce na zastosowanie kilku funkcji światła.
Frontowy włącznik pozwala na włączanie i wyłączanie latarki, zmianę jasności i włączanie funkcji takich jak Boost i inne.

 Programy światła 

Latarka H7.2 posiada trzy różne tryby świecenia:

 • Easy Low
 • Easy Power
 • Signal 

Dodatkowo przy każdym trybie wciśnięcie włącznika znajdującego się na głowicy przez 2 sekundy - włącza tryb bardzo silnego światła - Boost. Po 35 sekundach moc latarki wraca do wcześniejszego trybu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl