Karabin JP LRP 07 .6,5CM
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabin JP LRP 07 .6,5CM

Indeks: 01808

Cena katalogowa: 26 900,00 zł Brutto

Nasza cena: 26 900,00 zł Brutto

21 869,92 zł Netto

(26 900,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 26 900,00 zł
(dnia 23.06.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

JP Enterprises LRP-07 Long Range Competition Rifle kaliber 6,5 Creedmoor - opis produktu

 

JP Enterprises LRP-07 Long Range Competition Rifle kaliber 6,5 Creedmoor - na wewnętrznej stronie pudła, w którym jest zapakowany futerał z karabinem JP 15 znajdujemy dużą nalepkę podpisaną przez założyciela JP Enterprises – Johna Paula:,,To nie jest po prostu karabin. To jest JP. 

LRP 07 jest konstrukcyjnie i ergonomicznie aerem. W karabinie Long Range zmiana pozycji głowy strzelca przy przeładowaniu  jest czasami kłopotliwa i ma wpływ na obserwację celu przez lunetę. Składaną dźwignię przeniesiono na lewą stronę. Dźwignia nie pracuje z suwadłem i nie zwiększa dodatkowo masy przemieszczającej się w szkielecie. Masa ruchoma wpływa bezpośrednio na odrzut broni. Użycie zespołu zamka i suwadła typu LMOS (Low Mass Operating System) w sposób znaczący poprawia stabilność broni po strzale, umożliwia kontrolę sytuacji i szybkie kolejne naprowadzenie na cel. Po strzale, zespół suwadła musi zostać wyhamowany i dynamicznie, zabierając ze sobą kolejny nabój, wrócić do położenia ryglującego zamek. JP opracowało swój system Silent Capture Spring, który ogranicza tarcie i eliminuje drgania. Sprężyna pracuje na żerdzi z tulejami nie mając kontaktu z rurą buforową. Cały układ automatyki uzupełnia regulowany blok gazowy. W efekcie otrzymujemy idealnie płynny, pracujący gładko i doskonale zrównoważony system DI z JP LMOS i JP SCS. Możliwość regulacji obejmuje nie tylko blok gazowy ale również wymianę sprężyny oporopowrotnej w celu zminimalizowania odrzutu, dostrojenia pracy do amunicji, tłumika i nawet najbardziej wyrafinowanych oczekiwań strzelca. Lufa JP Supermatch z gwintem 1:8, z polerowanej stali nierdzewnej jest obrabiana kriogenicznie. Proces ten wpływa nie tylko na trwałość, ale, co jest znacznie ważniejsze przy szybkim strzelaniu, powoduje bardziej równomierne rozprowadzenie ciepła na całej długości. Dodatkowym elementem jest zastosowanie dookoła lufy specjalnego radiatora, który powoduje o wiele lepsze odprowadzenie ciepła znacznie zwiększając powierzchnię.


Specyfikacja techniczna:

Kaliber: 6.5Creemoor
Długość lufy: 558,8mm
Długość całkowita: 865mm
Skok gwintu: 1:8
Osada: kolba regulowana magpul
Pojemność magazynka: 10
Mechanizm spustowy: JP Fire control package regulowany, opór spustu 3.5-4.5lbs.
Waga: 4800g
 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

01808
Nowy produkt
2022-09-26
01808

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!