Karabin Battle Arms Workhorse P10.5
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabin Battle Arms Workhorse P10.5

Indeks: 04355

Cena katalogowa: 7 990,00 zł Brutto

Nasza cena: 7 990,00 zł Brutto

6 495,93 zł Netto

(7 990,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 7 990,00 zł
(dnia 22.06.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabin Workhorse P10.5 - opis produktu

 

Battle Arms Development, Inc. (BATTLEARMS®) to czołowy amerykański producent broni palnej znany z innowacyjnych rozwiązań i stosowania nowoczesnej technologii. Założona w 2009 roku w Henderson w stanie Nevada w USA firma BATTLEARMS® przez ostatnie 13 lat zrewolucjonizowała platformę uzbrojenia M16/AR-15 od podstaw. Dzięki ponad 50 przyznanym patentom i dziesiątkom oczekujących na zatwierdzenie w Urzędzie Patentowym USA, BATTLEARMS opracowuje broń o najwyższych walorach użytkowych, a wartością dodaną, jest pomysłowość i dbałość o szczegóły w każdym produkcie. Firma nie produkuje broni na skalę masową co czyni z jej wyrobów dobrze dopracowane i spersonalizowane produkty, które można zgodnie w własnymi upodobaniami i potrzebami doposażać w coraz to nowsze i coraz bardziej wyrafinowane i przemyślane elementy wyposażenia które BATTLEARMS wprowadza stale do sprzedaży. Linia karabinków WORKHORSE została zaprojektowana do intensywnego i niezawodnego użytkowania. Seria broni WORKHORSE® stanowi solidną podstawę do dalszej rozbudowy celem ich dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika. Istotne elementy broni zostały wykonane z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii z zachowaniem standardu mil-spec. Modele zostały wyposażone w kilka przemyślanych rozwiązań które zostały wymyślone i opatentowane przez firmę BATTLEARMS®. Jest to idealna broń do sportu, zadań służbowych lub sytuacjach ostatecznych do obrony miru domowego i ojczyzny. Proponowana konfiguracja została zmodyfikowana specjalne pod nasze zamówienie i w kilku szczegółach różni się „in plus” od przedstawianej na stronie producenta. Przyjrzyjmy się dokładniej tej linii, a przekonacie się, że ta seria karabinów nie jest kolejnym zwykłym „AR-em”. Stanowi klasę samą w sobie, każdy WORKHORSE® jest wyposażony w liczne ulepszone komponenty BATTLEARMS, takie jak regulowany przez użytkownika trójpozycyjny chwyt pistoletowy i najnowszy dwustronny bezpiecznik BAD-ASS®-PRO z możliwością wyboru przez użytkownika kąta działania 90o lub 60o, płynny, niklowany teflonowy spust, lekkie pływające łoże w systemie M-LOK, ulepszony zrzut magazynka, ulepszony zatrzask zamka, ergonomiczne piny dla łatwego demontażu bez użycia narzędzi, jednoczęściowy zatrzask magazynka.


 
Specyfikacja techniczna:


Kaliber: 5.56x45
Długość lufy: 266,7mm
Skok gwintu: 1:7
Osada: Chwyt BAD-ATG BLK, kolba B5 Bravo Tock Milspec black
Pojemność magazynka: 30
Opór spustu: 5lbs

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

04355
Nowy produkt
2022-11-04
04355

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!