Bi-Pod XT ARC II Picatinny - stabilizator + Szyna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Bi-Pod XT ARC II Picatinny - stabilizator + Szyna

Indeks: 00106

Cena katalogowa: 1 890,00 zł Brutto

Nasza cena: 1 890,00 zł Brutto

1 536,59 zł Netto

(1 890,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 1 890,00 zł
(dnia 27.05.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Bi-Pod XT ARC II Picatinny - stabilizator + Szyna

 

BipodXt ARC III oferuje duże dźwignie QD w swoim montażu, które zapewniają szybkie, łatwe i bezpieczne mocowanie (i odłączanie). Teleskopowe przedłużacze z włókna węglowego zostały zaprojektowane i skonstruowane w USA, aby spełnić rygorystyczne wymagania dotyczące jakości.  BipodXt ARC III pozwala strzelcowi na przedłużenie punktu spoczynku (podparcia) poza lufę, zmniejszając w ten sposób punkt przesunięcia punktu trafiania spowodowanego niezamierzonym ruchem na stanowisku. Jako dodatkowe korzyści, odrzut jest złagodzony i znacznie łatwiejszy w opanowaniu. Dodatkowo czas ponownego namierzania celu skraca się o kilkukrotnie. BipodXt ARC III ma możliwość przedłużenia punktu podparcia  karabinu o około 54 cale od czubka karabinu. To rozszerzenie zapewnia bardzo potężne „odwrócone działanie dźwigni”, oferując zwiększony potencjał dokładności z dodatkową stabilnością. W pełni rozciągnięty mierzy 21,3 cala, po złożeniu mierzy poniżej 14 cala. BipodXt ARC III jest przystosowany do karabinów o wadze do 27 funtów. i kalibrach do 0,338. Materiały - włókno węglowe 3K i stop aluminium 6061 T6. Czarny - kolor. Waga - 27 uncje

BP
00106
Nowy produkt
2022-09-26
855245008126

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!