Bi-pod PWS
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Bi-pod PWS

Indeks: 00161

Bi-pod PWS

Cena katalogowa: 399,00 zł Brutto

Nasza cena: 399,00 zł Brutto

324,39 zł Netto

(399,00 zł szt.)

PWS

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Bi-pod PWS

 

Składany, regulowany dwójnóg PWS sprawdzi się na broni precyzyjnej podczas polowania z warmintem czy na dłuższych dystansach na strzelnicy. Dwójnóg PWS posiada regulację długości nóżek. Dodatkowo umieszczony przegub pozwala na obracanie broni w celu ustawienia jej w poziomie na nierównym gruncie. W ten sposób strzelec zyskuje na precyzji i stabilności strzałów. Wysokość od ziemi do broni od 6 do 9 cali.

PWS
00161
Nowy produkt
2022-09-26
5600000113905

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

chat Komentarze (0)