Olej Ballistol Robla Solo 65 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Olej Ballistol Robla Solo 65 ml

Indeks: 01895

Cena katalogowa: 24,00 zł Brutto

Nasza cena: 24,00 zł Brutto

19,51 zł Netto

(24,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 24,00 zł
(dnia 22.02.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Olej Ballistol Robla Solo 65 ml

 

Usuwa stare zapieczenia miedzi i tombaku osadzone w lufie. Robla Solo Mil pomaga w utrzymaniu w czystości lufy, podnosi celność i przedłuża żywotność lufy. Robla solo Mil oparta jest na specjalnej kombinacji preparatów czyszczących z amoniakiem. Dzięki temu usunięte zostają z lufy pozostałości miedzi, tombaku i ołowiu, natomiast stal, chrom i nikiel nie wchodzą w reakcję z preparatem czyszczącym. Bardzo silne zabrudzenie lufy: zatkać wylot lufy korkiem lub gumową zatyczką i wlać do lufy ROBLA solo Mil i odczekać maksymalnie do 12 godzin. Po upływie 12 godzin usunąć preparat. UWAGA: dłuższe pozostawienie preparatu w lufie może doprowadzić do jej korozji. Umiarkowane zabrudzenie lufy: przecierak lub szmatkę bawełnianą nasączyć preparatem ROBLA solo Mil i wielokrotnie czyścić lufę. Kolory zielony do niebieskiego pokazują usunięcie miedzi i tombaku, natomiast pozostałości ołowiu i cyny nie barwią preparatu. Po czyszczeniu ROBLĄ lufę należy osuszyć i spryskać BALLISTOL-em lub GUNEX 2000, w celu zabezpieczenia lufy przed korozją. UWAGA: preparat ROBLA solo Mil jest na tyle silny, że jego dłuższy kontakt z oksydą może spowodować jej odbarwienie. W przypadku zetknięcia ROBLI z oksydowanymi częściami broni należy broń osuszyć lub spłukać wodą. Jeżeli oksyda została naruszona należy użyć preparatu do oksydowania na zimno KLEVER Schnellbruniereung. Pojemność: 65 ml.


Ballistol
01895
Nowy produkt
2022-09-26
4017777235326

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!