Futerał AIM 45 Tactical Drag Bag Zielony 117 cm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Futerał AIM 45 Tactical Drag Bag Zielony 117 cm

Indeks: 02050

Cena katalogowa: 1 100,00 zł Brutto

Nasza cena: 1 100,00 zł Brutto

894,31 zł Netto

(1 100,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 1 100,00 zł
(dnia 23.06.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Futerał AIM 45 Tactical Drag Bag Zielony 117 cm

 

AIM 45 jest doskonałym rozwiązaniem dla karabinów o długości do 113cm. Pokrowiec wykonany jest z kordury o gęstości splotu włówkien1000 den, z dodatkowym, grubym wypełnieniem pianką o komórkach zamkniętych. Wszystkie uchwyty są przeszyte krzyżowo w celu wzmocnienia. Wymiary to: 117x28x7cm. Dostępny w kolorach Linclon Green, Tan, i czarnym. Pokrowiec zamykany jest na zamek błyskawiczny YKK o wysokiej trwałości. Zakładka materiałowa zabezpiecza zamek a pięć dodatkowych zatrzasków na paskach o regulowanej długości dodatkowo zabezpiecza pokrowiec i jego zawartość. Na zewnątrz znajdują się dwie duże kieszenie ogólnego przeznaczenia. Główna kieszeń ma wymiary 47x26cm i zmniejsza się w górnej części do 20cm. Mniejsza z kieszeni ma wymiary 29x25cm. Pokrowiec posiada również dodatkową kieszeń na zewnętrznym panelu zamykaną poprzecznie na zamek błyskawiczny. Obie kieszenie mają zamki błyskawiczne umożliwiające ich otwarcie z trzech stron celem ułatwienia dostępu do ich zawartości. Główna komora pokrowca oferuje doskonałą ochronę. Broń jest wsuwana kolbą do kieszeni u dołu pokrowca, następnie jest unieruchamiana trzema paskami rozmieszczonymi wzdłużnie. Ich położenie może zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb strzelca lub geometrii broni. Dodatkowa wykładzina w górnej części komory oferuje doskonałe zabezpieczenie pokręteł regulacji optyki. Wzdłuż dolnej części pokrowca wszyta jest kieszeń na wycior. Wymiary: długość: 117cm, szerokość: 28cm, grubość: 7cm

02050
Nowy produkt
2022-09-26
5600000110997

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!