Wkładka do wieszaka DAA Beretta 92X Performance
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Wkładka do wieszaka DAA Beretta 92X Performance

Indeks: 01171

Cena katalogowa: 335,00 zł Brutto

Nasza cena: 335,00 zł Brutto

272,36 zł Netto

(335,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 335,00 zł
(dnia 13.06.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Wkładka do wieszaka DAA Beretta 92X Performance

 

Wkładka do wieszaka DAA. Kabura Race Master wykorzystuje wydajny i łatwy system umożliwiający strzelcom zmianę kabury z jednego typu broni na inny poprzez zmianę zespołu bloku wkładki. Ta zmiana jest szybka i łatwa i można ją wykonać w mniej niż minutę, bez utraty jakichkolwiek regulacji lub ustawień kabury. Zespół bloku wkładki zawiera: 1. Blokada blokująca (w zależności od pistoletu). 2. Blokada przesuwna, zmontowana (w zależności od pistoletu). 3. Dźwignia bezpieczeństwa zmontowana. 4. Zmontowany wewnętrzny system aktywacji magnetycznej. Blok wkładki chwyta pistolet tylko na przednim końcu kabłąka spustowego i wymagane jest bardzo precyzyjne dopasowanie w tym obszarze. W niektórych przypadkach mogą być wymagane lekkie modyfikacje bloku wstawiania. Jeśli musisz zdemontować blok wkładki w celu dopasowania, wykonaj następujące kroki: 1. Wyjmij blok wkładki z kabury, odkręcając dwie małe śruby M4 z tyłu kabury. 2. Za pomocą wybijaka i młotka wepchnij dwa stalowe kołki od przodu bloku do tyłu (pchnij od strony z wygrawerowanym typem pistoletu). Te szpilki mogą być ciasne. 3. Po wysunięciu styków plastikowy klin trzymający drugi magnes wysunie się. Upewnij się, że magnes nie wypadnie z części. Zwykle trzyma się ciasno. 4. Za pomocą markera zaznacz kropkę na górze magnesu, który jest osadzony w zamku suwaka. Ułatwi to upewnienie się, że złożysz go z powrotem właściwą stroną do góry. Najprawdopodobniej wypadnie lub będziesz chciał go wyjąć podczas zakładania zamka. 5. Aby zdjąć blokadę suwaka z bloku należy odkręcić śrubę M3 widoczną z tyłu bloku – a następnie wysunąć zamek suwaka do góry i na zewnątrz przez okienko w bloku – omijając dźwignię zabezpieczającą, która musi znajdować się w pozycji odblokowanej pozycja. Aby ponownie złożyć - odwróć kroki. Bloki wkładek kabury Race-Master są przeznaczone do stosowania w kaburach RH lub LH. Ta sama wkładka działa dla obu. Uwaga: Zarówno kabury Race Master, jak i kabury Alpha-X używają tych samych wkładek.

01171
Nowy produkt
2022-09-26
5600000110829

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!