Książka Podręcznik Selekcjonera D. Zalewski
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Książka Podręcznik Selekcjonera D. Zalewski

Indeks: 00934

Cena katalogowa: 139,00 zł Brutto

Nasza cena: 139,00 zł Brutto

132,38 zł Netto

(139,00 zł szt.)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Książka Podręcznik Selekcjonera D. Zalewski

 

Najnowsze wydanie książki Jeleniowate i Muflon biologia i gospodarowanie populacjami  Dariusza Zalewskiego. To zbiór materiałów edukacyjno-szkoleniowych autora, które tworzył w ostatnim trzydziestoleciu na potrzeby kursów, seminariów, wykładów i wszelkiego rodzaju szkoleń oraz ćwiczeń prowadzonych dla myśliwych i młodzieży akademickiej. To idealny podręcznik, szczególnie dla młodych adeptów sztuki łowieckiej– kandydatów do uzyskania uprawnień selekcjonerskich i młodych selekcjonerów. W opracowaniu zamieszczone zostały podstawowe informacje z biologii i behawioru okresu godowego, wzrostu i rozwoju poroża i rogów, ich wyceny jakości wg formuł CIC, ogólnych zasad i obowiązujących procedur dotyczących oceny prawidłowości odstrzałów samców zwierzyny płowej i muflona oraz oceny wieku zwierzyny przed i po odstrzale. Jest też rozdział dotyczący monitoringu liczebności i jakości populacji zwierząt łownych oraz planowania łowieckiego, ponieważ zdaniem Autora, każdy selekcjoner powinien posiadać ugruntowaną wiedzę na temat oceny skutków prowadzonej przez myśliwych selekcji łowieckiej. Ta część książki zapewne przyda się również doświadczonym myśliwym i osobom pełniącym funkcje w zarządach kół łowieckich. Opracowanie powinno umożliwić kandydatom dobre przygotowanie do egzaminu na uprawnienia selekcjonerskie, a jednocześnie być przydatnym w realizacji bieżących zadań z zakresu gospodarki łowieckiej i zarządzania populacjami dzikich zwierząt. DARIUSZ ZALEWSKI, doktor habilitowany nauk leśnych. Autor i współautor kilkunastu książek z zakresu łowiectwa i aktywnej ochrony dzikich zwierząt. Od 1988 roku wykłada łowiectwo dla studentów ART, a obecnie UWM w Olsztynie. Przez wiele lat prowadził m.in. ogólnopolskie szkolenia z zakresu selekcji zwierzyny i zarządzania populacjami zwierząt łownych oraz z oceny wieku zwierzyny i wyceny trofeów łowieckich wg CIC. Format: 29 x 21 x1 cm w twardej oprawie.


00934
Nowy produkt
2022-09-26
9788367422000

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

chat Komentarze (0)