Latarka Coast HP7
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Latarka Coast HP7

Indeks: 01344

Cena katalogowa: 272,00 zł Brutto

Nasza cena: 272,00 zł Brutto

221,14 zł Netto

(272,00 zł szt.)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Latarka Coast HP7 - opis produktu


Latarka HP7 została zaprojektowana do codziennego użytku łącząc w sobie to, co najlepsze w strumieniu świetlnym i ergonomicznym kształcie - idealny towarzysz, który jest łatwy do przenoszenia w dłoni. Optyka PURE BEAM® z funkcją SLIDE FOCUS® zapewnia responsywne oświetlenie bezpośrednio w dłoni, zapewniając płynne przejścia między Ultra View Flood Beam a BULLS-EYE™ Spot Beam. Dzięki opatentowanej przez COAST technologii Pure Beam Optic Twist Focus z technologią flood spot otrzymujesz doskonałą intensywność wiązki, która pozwala na dostosowanie się do własnych potrzeb.

Optyka punktowa to intensywna wiązka światła, która może skupić się na tym, czego w danej chwili potrzebujesz.

Dzięki technologii COAST BEAM LOCK® system SLIDE FOCUS® staje się jeszcze bardziej wartościowy, ponieważ oferuje możliwość mocowania wiązki. Obróć głowicę lampy w lewo, aby zamocować wiązkę i obróć ją z powrotem w prawo, aby ponownie wprawić mechanizm przesuwny w ruch.

Oprócz wyżej wymienionej optyki świetlnej, latarka posiada trzy poziomy świecenia; niska, średnia i wysoka i świeci do 730 lumenów o zasięgu 202 metrów.

HP7 został opracowany w ergonomicznej konstrukcji, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni i można go przymocować do paska na nadgarstek. Lampa wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, odporna na burze i pył oraz jest zgodna z certyfikatem ANSI FL1.

 
Cechy:

  • Optyka Pure Beam z technologią Flood Spot
  • FOKUS SLAJDU®
  • Blokada® wiązki
  • Trzy natężenia światła: niskie, średnie, wysokie
  • Stopień ochrony: IP54
  • Testowane zgodnie ze standardem ANSI FL1
  • Bateria 4 porty AAA

Specyfikacja techniczna:

Czas pracy: 2,5 / 3,15 / 8 h
Strumien światła: 730 / 390 / 115 lm
Masa: 0.204 kg
Długość: 143 mm
Szerokość: 38 mm
Stopień ochronny: IP54
Zasięg: 202 / 147 / 79 m

Coast
01344
Nowy produkt
2024-07-09
01528619620

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!