Modulator Ase Utra Radien .30 5/8x24
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Modulator Ase Utra Radien .30 5/8x24

Indeks: 01898

Cena katalogowa: 1 799,00 zł Brutto

Nasza cena: 1 799,00 zł Brutto

1 462,60 zł Netto

(1 799,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 1 799,00 zł
(dnia 27.05.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Modulator Ase Utra Radien .30 5/8x24

 

Tłumiki Ase Utra tworzone są z najbardziej trwałych i odpornych materiałów. Proces produkcji odbywa się za pomocą obróbki CNC dzięki czemu uzyskujemy nie tylko doskonałą precyzję wykonania elementów, ale również niespotykaną dotąd powtarzalność każdego egzemplarza. Cechy charakterystyczne naszych produktów to: Doskonała proporcja wielkości do właściwości tłumiących. Lekka kompaktowa konstrukcja. Wyjątkowa wytrzymałość mechaniczna i odporność na warunki zewnętrzne. Radien to kompletnie nowa i innowacyjna linia produktów marki ASE UTRA. Ten model ma wprowadzić kompletnie nową jakość na rynku w dziedzinie lekkich tłumików na broń myśliwską i sportową. Korpus tłumika wytwarzany jest z wysokiej jakości anodowanego stopu aluminium. Dodatkowo, materiał jest specjalnie utwardzany, zapewniając wysoką wytrzymałość przy stosunkowo niewielkiej wadze. Model posiada nie tylko wysokie parametry tłumiące huk wystrzału, ale również działa bardzo skutecznie jako kompensator odrzutu redukując tzw. kopnięcie broni. Tłumiki dostępne są w trzech wersjach wykończenia kolorystycznego, tak aby każdy użytkownik mógł dobrać odpowiedni model do swojej broni. Dla zwiększenia bezpieczeństwo na polowaniach zbiorowych, jest również wersja w kolorze pomarańczowym. Dane techniczne: Kaliber: max. 7,62 mm, Poziom tłumienia dźwięku: 29 - 31 dB, Gwint: 5/8x24 UNF, Długość: 210mm, Średnica: 45mm, Zachodzi na lufę: 100mm, Producent: Ase Utra, Finlandia.

Ase Utra
01898
Nowy produkt
2022-09-26
01898

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!