Osłona tłumika RWS WD60
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Osłona tłumika RWS WD60

Indeks: 07537

Cena katalogowa: 195,00 zł Brutto

Nasza cena: 195,00 zł Brutto

158,54 zł Netto

(195,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 195,00 zł
(dnia 13.06.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Osłona tłumika RWS WD60

 

Szybkie sekwencje strzelania powodują, że tłumiki bardzo szybko się nagrzewają. Powstała mgła cieplna utrudnia dokładne namierzenie celu. Wzmocniona materiałem Cordura® górna strona rękawa RWS Quick Sleeve odprowadza ciepło na boki, zapewniając w ten sposób czysty obraz. Wysokiej jakości neopren zapobiega uszkodzeniu tłumika i redukuje hałas podczas obijania się lub skradania się. Dodatkowo hałas wystrzału jest dodatkowo obniżony o ok. 3 dB (różni się w zależności od tłumika). Cechy szczególne w skrócie: Zwiększa skuteczność tłumienia tłumika. Zmniejsza zamglenie cieplne (miraż) dzięki wzmocnionej cholewce z Cordura® dla wyraźnego widoku. Chroni tłumik przed zarysowaniami. Umożliwia ciche użytkowanie. Dane Techiczne: Długość 225 mm, średnica 60 mm.

07537
Nowy produkt
2022-12-01
4000294074158

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!