Pistol tool 8-in-1/ Mag Otis FG-THT-P1-GMDT
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pistol tool 8-in-1/ Mag Otis FG-THT-P1-GMDT

Indeks: 06083

Cena katalogowa: 120,00 zł Brutto

Nasza cena: 120,00 zł Brutto

97,56 zł Netto

(120,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 120,00 zł
(dnia 22.06.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pistol tool 8-in-1/ Mag Otis FG-THT-P1-GMDT

 

Przyrząd służący do bezpiecznego rozbierania standardowych magazynków Glock, dzięki polimerowemu wykonaniu nie uszkadza elementów magazynków. Uwaga: nie pasuje do magazynków 30 nabojowych oraz tych z niestandardowym denkiem.) Przyrząd 8-in-1 to zestaw zawierający w sobie: wybijak, krzyżak, płaski bit, klucz do przedniej muszki, narzędzie wyposażone w gniazdo na gwint 8/32, oraz płaską powierzchnie słyżącą do uderzania, np. podczas wybijania pinu wybijakiem. Wycięcie do wygodnego chwytu wyciorów linkowych Otis i Rip Cord.

06083
Nowy produkt
2023-03-17
014895012970

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!