Ochronniki słuchu Peltor SportTac Digicamo
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ochronniki słuchu Peltor SportTac Digicamo

Indeks: 00610

Cena katalogowa: 999,00 zł Brutto

Nasza cena: 999,00 zł Brutto

812,20 zł Netto

(999,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 999,00 zł
(dnia 13.07.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Ochronnik słuchu PELTOR SportTac Digicamo

 

Najbardziej popularny, typowo strzelecki model aktywny z nowoczesną elektroniką. Cechy: Ukośnie ścięte obie czasze do składu z broni długiej, Dla prawo- i leworęcznych, Zapewnia wysokiej jakości czysty dźwięk oraz płynne i „niezauważalne” działanie elektroniki w momencie tłumienia hałasu, Włączanie i regulacja głośności przyciskami (cyfrowa) w jednej czaszy dla obu słuchawek, Automatyczne wyłączanie po 2 godz., gdy nie są używane żadne funkcje (tryb oszczędzania baterii), Sygnał informujący o słabym stanie baterii, Zapamiętywanie ostatnich ustawień po wyłączeniu, Możliwość podłączenia urządzenia audio: radiotelefonu (krótkofalówki),radiostacji, tel. komórkowego, odtwarzacza muzyki, Regulowany na wysokość i składany pałąk (po złożeniu „mała kulka”), Charakterystyczna stalowa sprężyna pałąka gwarantuje stały nacisk i tłumienie, 2 baterie R03 (AAA) montowane tylko w jednej czaszy, z zewnątrz, Czas pracy: ok. 600 godzin, Waga: 318g, Tłumienie średnie SNR 26dB, Znak CE, norma EN352, Kolor nakładek: digicamo.

3m Peltor
00610
Nowy produkt
2022-09-26
7318640054134

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!