Kolba MFT Battlelink Minimalist Stock
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kolba MFT Battlelink Minimalist Stock

Indeks: 01968

Cena katalogowa: 349,00 zł Brutto

Nasza cena: 319,00 zł Brutto

259,35 zł Netto

(319,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 349,00 zł
(dnia 13.06.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Kolba MFT Battlelink Minimalist Stock

 

Battlelink Minimalist Stock to regulowana kolba w specyfikacji Mil Spec przeznaczona do karabinków M4 i podobnych. Wyprodukowana przez firmę MFT™ ze wzmocnionego polimeru. Minimalistyczna konstrukcja sprawdzi się podczas dynamicznego strzelania, oraz poruszania się w ciasnych pomieszczeniach. Wysokiej jakości materiały zmniejszyły masę kolby, zachowując odporność na uszkodzenia. Kolbę Battlelink Minimalist wykonano z mocnego polimeru, odpornego na uderzenia oraz wstrząsy. Przycisk umieszczony na spodzie kolby pozwala na łatwą oraz szybką regulację długości, dlatego dobrze sprawdzi się podczas strzelania w pomieszczeniu lub z wnętrza pojazdu. Antypoślizgowa stopka, pomaga ustabilizować karabinek, oraz dobrze układa się wraz z użyciem kamizelki taktycznej z wkładem balistycznym. Kolba posiada specjalne otwory umożliwiające zamontowanie zawieszenia taktycznego. Cechy: Ultralekka i wytrzymała, opatentowana konstrukcja. Przetestowana w dżungli, na pustyni i w warunkach arktycznych. Łatwa instalacja. Oryginalne oznaczenia. Punkt montażu zawieszenia taktycznego od spodu. Zintegrowane otwory do montażu taśm zawieszenia. Antypoślizgowa faktura gumowej stopki kolby. Wersja Mil Spec przeznaczona do prowadnicy kolby o średnicy 1.148 cala.

01968
Nowy produkt
2022-09-26
676315025856

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!