Osada KRG Bravo Tikka T3X Green
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Osada KRG Bravo Tikka T3X Green

Indeks: 02431

Cena katalogowa: 2 750,00 zł Brutto

Nasza cena: 2 750,00 zł Brutto

2 235,77 zł Netto

(2 750,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 2 750,00 zł
(dnia 30.05.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Osada KRG Bravo Tikka T3X Green

 

Osada amerykańskiego producenta KRG (Kinetic Research Group). Ich produkty są opracowywane przez praktykujących strzelców, instruktorów strzelectwa oraz byłych komandosów jednostek specjalnych. Przez lata swoich doświadczeń poznali słabe strony broni i ich komponentów. Właśnie te doświadczenia procentują podczas projektowania i sprawiają, że finalny produkt jest tak bardzo ceniony przez użytkowników. Bravo Chassis  to lekka i sztywna osada z chwytem pistoletowym, bezstopniowo regulowaną wysokością baki oraz regulowaną długością kolby poprzez podkładki dystansowe. Osada jest kompatybilna z magazynkami w standardzie AICS. Jak wszystkie osady od KRG, ta także jest połączeniem aluminiowego szkieletu wykonanego w technologii CNC z jednego kawałka aluminium, a okładziny boczne, osada, i kolba to wzmocniony polimer wtryskiwany na gorąco. Ten duet zapewnia nam jednocześnie sztywność osady i niską wagę. Osada wyposażona jest w standard mocowania M-LOK na akcesoria oraz posiada obustronne gniazdo QD w kolbie, dodatkowo na przodzie mamy mocowanie pod bipod Harrisa. W zestawie do osady otrzymujemy 3 podkładki wydłużające kolbę ze śrubami montażowymi, polimerową szynę L2 do montażu akcesoriów, gniazdo QD pod montaż pasa oraz dodatkową bakę policzkową pod długi system zamkowy. Specyfikacja: Model: Tikka T3X. Bezstopniowa regulacja wysokości baki policzkowej. Regulacja długości kolby poprzez podkładki dystansowe. Dodatkowa baka policzkowa dla dłuższego systemu zamkowego. Długość całkowita: 745mm. Waga: 1310g.

KRG
02431
Nowy produkt
2022-09-26
02431

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!