Kolba MFT Battlelink Minimalist Stock FDE
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kolba MFT Battlelink Minimalist Stock FDE

Indeks: 04165

Cena katalogowa: 319,00 zł Brutto

Nasza cena: 319,00 zł Brutto

259,35 zł Netto

(319,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 319,00 zł
(dnia 22.06.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Kolba MFT Battlelink Minimalist Stock FDE

 

MOE® Carbine Stock AR-15 / M4 Flat Dark Earth Magpul MAG400-FDE. Ultralekka, minimalistyczna kolba MOE® (Magpul Original Equipment) dostosowana do prowadnic typu mil-spec, wykonana w USA przez Magpul Industries Corp. Zbrojenie polimeru spowodowało ponadprzeciętną wytrzymałość, a dzięki ograniczeniu elementów metalowych do minimum, kolba jest niezwykle lekka. Ergonomia uzyskana poprzez zastosowanie gumowej stopki oraz odpowiednie wyprofilowanie grzbietu zapewnia wygodę zarówno osobom prawo- jak i leworęcznym. Dzięki przemyślanemu wzornictwu oraz zastosowaniu najwyższej jakości materiałów kolba przez długi czas będzie spełniała swoje funkcje. Przycisk regulacji pracuje na chromowo-krzemowej sprężynie oraz aby zapobiec przypadkowemu zwolnieniu, osłonięty jest dodatkowo szkieletem. Umiejscowienie bocznych portów pozwala na montaż poduszek policzkowych, również tych nieprzeznaczonych domyślnie do karabinków systemu AR15. Ponadto frontowa część kolby została wyprofilowana w sposób pozwalający na korzystanie z chwytów na zawieszenie Magpul ASAP® oraz ASAP® QD. W dolnej części kolby umieszczony został otwór umożliwiający wiązanie paracordu a dwie szczeliny z tyłu i na dole pozwalają na zastosowanie pasów zawieszenia o szerokości 1.25". Cechy: Lekka i minimalistyczna konstrukcja. Dedykowana na prowadnice mil-spec. Wykonana ze zbrojonego polimeru. Chromowa-krzemowa sprężyna przycisku regulacji. Możliwość zamontowania poduszki policzkowej. Otwór na wiązanie paracordu. Montaż pasa do broni o maksymalnej szerokości 1,25" (3,17 cm).

 

04165
Nowy produkt
2022-09-26
676315028727

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!