Kolba Magpul do AK47 / AK74
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kolba Magpul do AK47 / AK74

Indeks: 07987

Cena katalogowa: 375,00 zł Brutto

Nasza cena: 375,00 zł Brutto

304,88 zł Netto

(375,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 375,00 zł
(dnia 22.04.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Kolba Magpul do AK47 / AK74

 

Lekka, szkieletowa kolba MOE® AK wyposażona w schowek na drobne akcesoria. Przeznaczona do karabinków AK-47 / AKM / AK-74 z pojedynczym czopem. Wykonana ze zbrojonego polimeru konstrukcja łączy w sobie niską wagę z wysoką odpornością i wygodą, dzięki zastosowaniu konstrukcji szkieletowej oraz szerokiej gumowej stopce, dobrze rozkładającej siłę odrzutu. Fazowanie dolnej części stopki poprawia wygodę obsługi podczas korzystania z kamizelki kuloodpornej. Umieszczenie przedziału ukrytego pod klapką pozwala na przenoszenie standardowego zestawu akcesoriów do czyszczenia. Otwieranie przedziału odbywa się za pomocą suwaka zabezpieczającego przed przypadkowym zwolnieniem. W tylnej części znajduje się otwór na pasek zawieszenia o szerokości 1.25". Dodatkowo kolba została wyposażona w miejsce na port QD, możliwy do dokupienia osobno. Opcjonalnym wyposażeniem jest również nakładka podwyższająca oparcie policzka, przydatna podczas korzystania z przyrządów optycznych. Zastosowanie montażu z kolby Zhukov-S znanego ze swojej sprawdzonej konstrukcji pozwala na zamontowanie kolby z większością dostępnych na rynku karabinków. Istnieje jednak możliwość potrzeby ręcznego dopasowania.

Magpul
07987
Nowy produkt
2022-10-25
840815100379

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!