Osada GRS Tikka T3X Berserk  Czarna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Osada GRS Tikka T3X Berserk Czarna

Indeks: 01907

Cena katalogowa: 2 490,00 zł Brutto

Nasza cena: 2 490,00 zł Brutto

2 024,39 zł Netto

(2 490,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 2 490,00 zł
(dnia 21.09.2023)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Osada GRS Tikka T3X Berserk  Czarna

 

Osada GRS BERSERK powstała z myślą o strzelcach sportowych i myśliwych. Charakteryzuje się ergonomicznym układem chwytu pod kątem 6° od linii kolby. Posiada szerokie czółenko oraz wydłużoną przestrzeń na worek strzelecki w tyłu kolby. Samą kolbę da się łatwo wyregulować za pomocą dwóch przycisków.Czółenko osady pokryte jest gumowymi okładzinami. W zestawie bączki na pas nośny. Dane techniczne: Wykonanie: Włókno szklane wzmocnione materiałem Durethan. Waga: 1850g, Długość kolby: 33.5-36.5cm, Kolor czarny.

GRS
01907
Nowy produkt
2022-11-05
01907

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!