Pas Niggeloh QR Speed brązowy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pas Niggeloh QR Speed brązowy

Indeks: 01073

Cena katalogowa: 265,00 zł Brutto

Nasza cena: 265,00 zł Brutto

215,45 zł Netto

(265,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 234,90 zł
(dnia 28.08.2023)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pas Niggeloh Speed QR broząwy 0611 00003

 

Ten pasek zapewnia bezwarunkowy komfort, dzięki swojej neoprenowej wyściółce absorbuje wszelkie drgania. Konstrukcję stanowi integracja 4 różnych materiałów. W dolnej części znajduje się etui na 2 naboje kulowe i 1 śrutowy. Podwójne szwy oraz specjalnie zaprojektowana krawędź zabezpieczają pasek przed zużyciem. Mała kieszonka np na ściereczkę do optyki (załączona w komplecie). Wewnętrzna strona wykonana jest z nieślizgającego się neoprenu. Niehałasujący i bardzo lekki - około 160g. Szybkie wypięcie (Quick Realease) znajdujące się na obu końcach pozwala na stosowanie tego paska w broni składanej, z wymiennymi lufami lub po prostu do kilku jednostek. Kolor brązowy.

Niggeloh
01073
Nowy produkt
2022-09-26
4250057200922

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!