Pas Niggeloh QR Pull brązowy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pas Niggeloh QR Pull brązowy

Indeks: 02253

Cena katalogowa: 295,00 zł Brutto

Nasza cena: 295,00 zł Brutto

239,84 zł Netto

(295,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 294,90 zł
(dnia 24.03.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pas Niggeloh QR Pull brązowy 1911 00003

 

Pasek do broni PULL posiada specjalną pętlę, dzięki której można docisnąć broń do ramienia, zwiększa to stabilizację podczas celowania. Specyfikacja: W miejscu pętli jest więcej materiału, co daje możliwość oparcia w tymimiejscu broni np. o krawędź ambony, Szeroki i miękki neopren zapewnia komfort noszenia, nieznacznarozciągliwość zapewnia amortyzację, Od spodu jest warstwa antypoślizgowa, Absolutnie bezszelestne funkcjonowanie, Nieduża masa 130g, Szybkie wypięcie na obu końcach paska, Do bączków o szerokości 20mm lub większych, Kolor brązowy. 

Niggeloh
02253
Nowy produkt
2022-09-26
4250057204005

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!