Karabinek JP GMR-15 Pistol 8"
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabinek JP GMR-15 Pistol 8"

Indeks: 02497

Cena katalogowa: 13 490,00 zł Brutto

Nasza cena: 13 490,00 zł Brutto

10 967,48 zł Netto

(13 490,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 13 490,00 zł
(dnia 03.12.2023)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabinek JP Enterpsises GMR-15 Pistol

 

Amunicja 9 mm Parabellum w magazynku Glocka załadowana do najwyższej klasy amerykańskiego karabinu JP Enterprises w standardzie platformy AR. Działa bez zarzutu. Doskonały mechanizm spustu JP. Bezbłędnie policzony kinetycznie, zharmonizowany z cichym mechanizmem oporopowrotnym i dopracowanytechnologicznie zamek (suwadło). Najwyższej klasy lufa z radiatoremodprowadzającym ciepło. Prawdopodobnie jest to jeden z najlepszychprzedstawicieli tej grupy broni użytkowej, która za parę lat zdominuje dwanajwiększe obszary rynku – sport  strzelecki i służby. JP GMR 15 jest niewielkim karabinem AR na pistoletową amunicję 9 mm Para. Pomimo pozorów, GMR różni się zasadniczo od standardowego aera. Słabszaamunicja determinuje zupełnie inną zasadę działania. Nie ma w nim blokugazowego, rurek czy tłoków, zespołu suwadła i nie ma ryglowanego zamka. Zewzględu na wystarczającą przestrzeń w komorze zamkowej i możliwość dostosowania właściwego urządzenia oporopowrotnego, przyjęto konstrukcję zamka swobodnego. Masa zamka i opór sprężyny są wystarczające do przytrzymania łuski w komorze nabojowej aż do momentu bezpiecznego spadku ciśnienia w lufie. Jednak podstawową wadą typowego rozwiązania jest olbrzymia dynamika zespołówkinetycznych wpływająca na zachowanie broni i w konsekwencji na skuteczność strzału. Częściowo przysłonięto okno wyrzutowe, skrócono osłonę przeciwpyłową, pozostawiono dopychacz naboju i odbijacz łusek. Karabin jest zręczny i manewrowyprzy zachowaniu pełnej ergonomii aera. Zastosowanie standardowych glockowskich magazynków pozostawia dowolność wyboru pojemności. W strzelectwie sportowym jest to rozwiązanie korzystne z powodów oczywistych – cena amunicji i możliwość strzelania w obiektach z ograniczeniem energii pocisków. JP GMR 15 jest następcą wszechstronnie sprawdzonego i zweryfikowanego przez strzelców GMR 13, który odniósł sukces na rynku nie tylko amerykańskim.


Kaliber:

9x19mm

Długość lufy:

204mm

Długość całkowita:

629mm

Skok gwintu:

1:10”

Osada:

MK III Rapid Configuration, Kolba SB Tactical SBA3 pistol brace

Pojemność magazynka:

17

Mechanizm spustowy:

Regulowany, opór spustu 3.5-4lbs

Przyrządy celownicze:

 

Waga:

2600gSprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.


02497
Nowy produkt
2022-09-26
02497

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!