Pistolet Ruger Mark 4 Target mod.40101 .22
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pistolet Ruger Mark 4 Target mod.40101 .22

Indeks: 00621

Cena katalogowa: 3 667,00 zł Brutto

Nasza cena: 3 667,00 zł Brutto

2 981,30 zł Netto

(3 667,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 3 667,00 zł
(dnia 26.05.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pistolet Ruger Mark 4 22/45 Lite mod.40101 .22LR


Proste zdejmowanie za pomocą jednego przycisku w celu szybkiego i łatwego zdejmowania izolacji i prawidłowego czyszczenia komory. Naciśnięcie przycisku w tylnej części oprawki umożliwia przechylenie zespołu lufy do góry i wysunięcie oprawki chwytu bez użycia narzędzi. Jednoczęściowa, precyzyjnie obrabiana rama uchwytu. Kuta na zimno lufa zapewnia ultraprecyzyjne gwintowanie, które zapewnia wyjątkową dokładność i powtarzalność. Ergonomiczny ogranicznik rygla. Gładki wyprofilowany, wygodny uchwyt zapewnia naturalny chwyt z wymiennymi panelami uchwytu z antypoślizgowym wykończeniem. Wewnętrzna cylindryczna konstrukcja śruby zapewnia stałe wyrównanie celownika z lufą i wyższy potencjał dokładności niż konwencjonalne konstrukcje z ruchomymi prowadnicami. Wyprofilowany otwór wyrzutowy i łatwe w regulacji śruby pozwalają na trwałą i niezawodną pracę za każdym strzałem. Dokładny system celowniczy zawiera szynę typu Weaver lub Picatinny, co ułatwia montaż optyki. Oburęczny bezpiecznik ręczny można zmienić na lewą tylko za pomocą dołączonej podkładki.Posiada wygodnie umieszczony przycisk zwalniania magazynka po lewej stronie ramy. Magazynek spada swobodnie po zwolnieniu w celu wygodnego przeładowania.Odłączanie magazynka zapobiega rozładowaniu po wyjęciu magazynka.

 

Kaliber:

.22LR

Długość lufy:

139.7mm

Długość całkowita:

227mm

Skok gwintu:

1:16”RH

Osada:

Polimer checkered1991 style

Pojemność magazynka:

10+1

Mechanizm spustowy:

  

Przyrządy celownicze:

Stałe

Waga:

1009g

 

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.


Ruger
00621
Nowy produkt
2022-09-26
00621

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!