Pistolet CZ P-09
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pistolet CZ P-09

Indeks: 01664

Cena katalogowa: 2 850,00 zł Brutto

Nasza cena: 2 750,00 zł Brutto

2 235,77 zł Netto

(2 750,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 2 750,00 zł
(dnia 22.04.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pistolet CZ P-09 - opis produktu

 

Przełomowy model CZ P-09 powstał na bazie długotrwałej współpracy z wieloma agentami sił zbrojnych na całym świecie. Podkreślono, że maksymalna niezawodność i dokładność ma ogromne znaczenie, a szczególną uwagę zwrócono na komfort strzelca i ergonomię broni. Pod koniec swojego rozwoju CZ P-09 pomyślnie przeszedł wiele niezwykle wymagających testów w najtrudniejszych warunkach, testy te znacznie przewyższały powszechne standardy wojskowe i sportowe. Nowoczesny, mechanicznie i termicznie niezwykle wytrzymały polimer wzmocniony włóknem szklanym został wybrany do budowy szkieletu CZ P-09 nie bez powodu, coraz częściej spotykamy się z pistoletami polimerowymi, które są po prostu lżejsze i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nowe wykończenie powierzchni suwaka, tulei i innych drobnych części znacznie zwiększa odporność broni na uszkodzenia mechaniczne i korozję.Celowanie i naciskanie na spust jest bardzo intuicyjne. Odrzut został zminimalizowany, broń wraca do celu w naturalny sposób, nawet podczas szybkiego oddawania strzałów. Ergonomia pistoletu została podniesiona do wysokiego standardu, usunięte zostały ostre krawędzie. Wprowadzono również nowy kształt spustu i kurka, aby poprawić komfort strzelania i obsługę pistoletu. Wymienne nakładki okładzin w trzech rozmiarach (S, M, L), pozwalające dostosować broń do osobistych wymagań strzelca oraz są częścią zestawu. Pistolet ma niezwykłą pojemność 19 naboi kalibru 9x19 lub 15 + 1, kalibru .40 S& W. Standardowo zamontowane są nowe przyrządy celownicze stalowe z trzema punktami luminescencyjnymi o dużej luminescencji.


 

Kaliber:

9x19mm,
9x21mm

.40S&W

Długość lufy:

115mm

115mm

Długość całkowita:

208mm

208mm

Osada:

Polimer

Polimer

Pojemność magazynka:

21

15/17

Mechanizm spustowy:

SA/DA- single/double action

SA/DA- single/double action

Przyrządy celownicze:

Trytowe

Trytowe

Waga:

860g

780g

 

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.


 


01664
Nowy produkt
2022-09-26
01664

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!