Pistolet CZ Shadow 2
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pistolet CZ Shadow 2

Indeks: 01686

Cena katalogowa: 6 350,00 zł Brutto

Nasza cena: 6 220,00 zł Brutto

5 056,91 zł Netto

(6 220,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 6 220,00 zł
(dnia 22.04.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pistolet CZ Shadow 2 - opis produktu


 

CZ Shadow 2 reprezentuje drugą generację już legendarnego CZ 75 SP-01 Shadow. Nowe wydanie zostało opracowane we współpracy z elitarnymi strzelcami CZUB IPSC, aby znacząco poprawić możliwości strzelca, szybkość, dokładność. Modernizacja wszystkich głównych części broni, tj. Suwaka i ramy, wraz z wysuniętą lufą, umożliwia szybsze i bardziej dynamiczne powtarzanie pojedynczych strzałów. Kształt ramy ułatwia wygodniejszy chwyt w kierunku osi lufy, a nowy chwyt zapewnia absolutnie niezawodny kontakt z bronią w każdych warunkach. Zwiększona waga przedniej części ramy i suwaka powoduje wyższy poziom kompensacji i łagodniejszy odrzut. Innowacyjny mechanizm spustowy ma łagodne działanie, niską rezystancję i skrócony reset spustu. Wydłużenie lufy do 120 mm wraz z nowymi przyrządami celowniczymi o regulowanej wysokości zwiększa również ogólną celność broni. Niezwykle dokładna i w pełni zautomatyzowana technologia produkcji innych głównych części, wykorzystująca zautomatyzowane centra obróbcze, bez udziału pracy ręcznej, dodatkowo przyczynia się do wysokiej jakości wytwarzania broni. Wykończenie Arcor, zapewnia wysoką odporność broni na korozję, działanie czynników atmosferycznych lub uszkodzenia mechaniczne. Każde zawody strzeleckie są inne, budowniczy torów prześcigają się aby utrudnić zawodnikowi jego płynny przebieg. Właśnie dlatego dostępna jest szeroka gama akcesoriów sportowych i niestandardowych. W okresie testowym setki tysięcy pocisków wystrzelono w rzeczywistych warunkach konkurencji. W ten sam sposób strzelcy CZ Shooting Team w poszczególnych sytuacjach IPSC osiągnęli stopień przyspieszenia w jednostkach sekund w porównaniu z oryginalnym modelem Shadow. Na początku sugestie i pomysły były dostarczane przez najlepszych strzelców IPSC na świecie. Po ponad dwóch latach procesu badawczo-rozwojowego powstaje nowa unikalna broń, która nieuchronnie stanie się prawowitym następcą oryginalnego modelu.


Specyfikacja techniczna:


Kaliber: 9x19mm
Długość lufy: 120mm
Długość całkowita: 217mm
Osada: Aluminium
Pojemność magazynka: 19
Mechanizm spustowy: DA/SA-double/singleaction
Przyrządy celownicze: Muszka światłowodowa
Waga: 1330g  

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.01686
Nowy produkt
2022-09-26
01686

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!