Pistolet Sig Sauer P320 Compact
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pistolet Sig Sauer P320 Compact

Indeks: 02191

Cena katalogowa: 4 200,00 zł Brutto

Nasza cena: 4 200,00 zł Brutto

3 414,63 zł Netto

(4 200,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 4 200,00 zł
(dnia 23.06.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pistolet Sig Sauer P320 Compact - opis produktu


Pistolet Sig Sauer P320 Compact to kompaktowa wersja pistoletu P320. Jest to modułowy pistolet przeznaczony do zastosowania „służbowego”, strzelectwa „taktycznego” (powstał jako pistolet dla wojska i służb mundurowych), ale też sportowego oraz EDC jako broń do samoobrony. Wyposażony jest w bijnikowy mechanizm spustowo-uderzeniowy DAO. Nowością, w porównaniu z innymi pistoletami dostępnymi na rynku, jest jego modułowa budowa - użytkownik może dopasowywać broń do swoich potrzeb poprzez wymianę obudowy szkieletu i dostosowanie jej wymiarów do rozmiaru swojej dłoni (dostępne są obudowy w rozmiarze S, M i L w różnych kolorach - nie stanowią one elementu istotnego broni, więc do ich zakupu nie jest niezbędna promesa). Możliwa jest także wymiana całego mechanizmu spustowo-uderzeniowego, który stanowi jeden moduł, a także dostosowanie pistoletu do strzelania amunicją różnych kalibrów. P320 jest dostosowany do użycia przez strzelców lewo- i praworęcznych - wszystkie manipulatory broni są zdublowane. Broń fabrycznie wyposażona jest w stalowe przyrządy celownicze z białymi kropkami ułatwiającymi celowanie. Obudowa szkieletu w przedniej części ma wykonaną szynę Picatinny (4 sekcje), na której można zamontować latarkę lub laserowy wskaźnik celu. Chwyt broni jest ergonomicznie wyprofilowany oraz pokryty fakturą zwiększającą przyczepność dłoni. Dodatkowo w jego dolnej części wykonane są wycięcia ułatwiające wyjęcie zakleszczonego magazynka. Na zamku P320 znajdują się dodatkowe nacięcia w przedniej części, ułatwiające przeładowanie broni przy chwycie za przód zamka albo kontrolę (tzw. press chceck). Standardowo z pistoletem dostarczane są stalowe magazynki o pojemności 15 sztuk amunicji.

 
Specyfikacja techniczna:

Kaliber: 9x19mm
Długość lufy: 99 mm
Długość: 183 mm
Pojemność magazynka: 15 szt.
Masa: 731 g
 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

Sig Sauer
02191
Nowy produkt
2022-09-26
02191

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!