Pistolet Shadow Systems DR920 Elite Bronze
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pistolet Shadow Systems DR920 Elite Bronze

Indeks: 02564

Cena katalogowa: 6 990,00 zł Brutto

Nasza cena: 6 990,00 zł Brutto

5 682,93 zł Netto

(6 990,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 6 990,00 zł
(dnia 17.04.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pistolet Shadow Systems DR920 Elite Bronze


Pistolet konstrukcyjnie bazujący na rozwiązaniach zastosowanych w Glockach 3. generacji (rozmiarowo odpowiada wersji G17), stanowiący ich rozwinięcie i będący tańszym odpowiednikiem tuningowanych konstrukcji bazujących na austriackim pistolecie. DR920 Elite bazuje na polimerowym szkielecie o zmienionym kształcie chwytu i pokryciu wzorem antypoślizgowym, wyprofilowanym tak, by zapewnić możliwie najlepszy i pewny chwyt oraz zapewnić najlepszą kontrolę nad bronią podczas strzelania. W szkielecie zastosowano wymienne nakładki pozwalające dopasować rozmiar do dłoni strzelca oraz lejek przyspieszający wymianę magazynka. Zamek pistoletu wykonany jest ze stali nierdzewnej i zabezpieczony powłoką ochronną. Na jego bocznych powierzchniach z przodu i z tyłu oraz od góry, wyfrezowane są nacięcia ułatwiające przeładowanie broni i press check.  Dodatkowe ryflowania na zamku dodają charakteru oraz wpływają na obniżenie wagi pistoletu.Lufa pistoletu w wersji z gwintem do kompensatora ma długość 5” i jest lufą matchową, wykonaną ze stali 416R, z zewnętrznymi nacięciami w formie gwintu, w kolorze brązowym. W standardzie broń wyposażona jest w płaski spust o oporze 4,5-5 lb, przyrządy celownicze z muszką podświetlaną trytem oraz gniazdo w zamku do osadzania celowników mikrokolimatorowych.


Kaliber:

9x19mm

Długość lufy:

127mm

Długość całkowita:

186mm

Skok gwintu:

Osada:

Polimer

Pojemność magazynka:

17+1

Mechanizm spustowy:

Opór spustu 4.5-5lbs

Przyrządy celownicze:

Stałe

Waga:

635gSprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

02564
Nowy produkt
2022-09-26
02564

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!