Pistolet Tanfoglio Stock II
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pistolet Tanfoglio Stock II

Indeks: 01971

Cena katalogowa: 8 490,00 zł Brutto

Nasza cena: 8 490,00 zł Brutto

6 902,44 zł Netto

(8 490,00 zł szt.)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pistolet Tanfoglio Stock II H 


Wysokiej klasy pistolet sportowy do strzelań dynamicznych IPSC w klasie Production. Posiada grubą stożkową poligonalną lufę, powiększony zwalniacz magazynka, mechanizm spustowy DA, regulowaną szczerbinę, drewnianeokładziny chwytu, szkieletowy kurek. Wszystko zamknięte w nowym pięknymkrwisto-czerwonym ochronnym pudełku z zamkami szyfrowymi.5-krotny Mistrz Świate IPSC w klacieOpen - Eric Grauffel, i 6-te Mistrzostwo Świata 2014 strzelał w klasieProduction (produkcyjnej) z pistoletu Tanfoglio STOCK II.


Kaliber:

9x19mm

Długość lufy:

113mm

Długość całkowita:

214mm

Skok gwintu:

Osada:

Drewno

Pojemność magazynka:

15

Mechanizm spustowy:

DA-single action

Przyrządy celownicze:

Stałe

Waga:

1180gSprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.


TANFOGLIO
01971
Nowy produkt
2022-10-05
01971

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

chat Komentarze (0)