Pistolet Sig Sauer P320 Subcompact
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pistolet Sig Sauer P320 Subcompact

Indeks: 07864

Cena katalogowa: 4 600,00 zł Brutto

Nasza cena: 4 600,00 zł Brutto

3 739,84 zł Netto

(4 600,00 zł szt.)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pistolet SigSauer P320 SUBCOMPACT

 

SIG P320 to pistolet z polimerowym szkieletem i pierwszy pistolet w ofercie Sig Sauer wyposażony w mechanizm striker z samonapinaczem. Został opracowany z myślą o wyposażeniu służb mundurowych i wojska.Budowa P320 jest prosta (tylko 22 części), ma budowę modułową, dzięki czemu można łatwo przerobić i dostosować broń do indywidualnych wymagań, np. poprzez wymianę mechanizmu spustowego, który jest jednym modułem. Możliwe jest również przystosowanie pistoletu do strzelania amunicją różnego kalibru.P320 to broń w pełni przystosowana do użytku przez strzelców lewo i praworęcznych posiada duplikaty wszystkich manipulatorów. Pistolet nie posiada zewnętrznego bezpiecznika kciuka - istnieje jednak możliwość wyposażenia go w bezpiecznik chwytu oraz bezpiecznik spustu.Użytkownik może wybrać jeden z trzech modułów chwytu w małych, średnich i dużych rozmiarach.

 

Kaliber:

9mm Luger

Długość lufy:

90mm

Długość całkowita:

117mm

Skok gwintu:

Osada:

Polimer

Pojemność magazynka:

12

Mechanizm spustowy:

Striker fire, DA-double action, opór spustu 5.5-7.5lbs

Przyrządy celownicze:

Stałe

Waga:

626g

 

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.07864
Nowy produkt
2022-10-05
07864

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

chat Komentarze (0)