Plecak Wisport Zipper Fox 25 L Black
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Plecak Wisport Zipper Fox 25 L Black

Indeks: 02056

Cena katalogowa: 749,00 zł Brutto

Nasza cena: 749,00 zł Brutto

608,94 zł Netto

(749,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 749,00 zł
(dnia 16.04.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Plecak Wisport Zipper Fox25 Black

 

Najnowszy plecak z serii militarnej o pojemności 25l, powstał jakomodyfikacja sprawdzonego i docenianego plecaka SilverFox. Główna zmiana torezygnacja z klapy i komina, a dostęp do plecaka zapewnia zamek w kształcieodwróconej litry U. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy szybki dostęp do zawartościplecaka w wielu konfiguracjach (dostęp od góry, z boku lub jest opcjacałkowitego rozpięcia). W modelu ZipperFox został wprowadzony nowy, zmodyfikowany system nośny SAS.Posiada on wyjmowany stelaż z włókna szklanego umieszczony centralniena środku. Siatki systemu nośnego zostały naszyte tak aby zapewnić komfortpodczas noszenia oraz aby ograniczyć mechacenie i brudzenie. Przy systemie nośnym znajduje się również osobna kieszeń przeznaczona nacamlebak. Dostęp jest od zewnątrz bez konieczności otwierania plecaka. We wnętrzu ZipperFoxa znajdują się kieszenie i przegrody umożliwiająceorganizację ekwipunku. Główne cechy modelu ZipperFox: zamek w kształcie litery U, system nośny SAS z wyjmowanym stelażem i pasem biodrowym, system taśm MOLLE na zewnątrz plecaka, panel MOLLE we wnętrzu, uchwyty boczne na narty, panel ID, system szybkiego wypinania, peleryna przeciwdeszczowa umieszczona w podwójnym dnie, pas piersiowy, kieszenie i przegrody wewnątrz plecaka, Dane Techniczne: Pojemność: 25l, System nośny: SAS, Materiał: Cordra 500, Zamki: WISPORT, Klamry: ITW Nexus/Duraflex, Waga: 1350g, Liczba komór: 1, Liczba kieszeni: 7, Wymiary: 50cm x 27cm x 19cm.

02056
Nowy produkt
2022-09-26
5902431607818

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!