Poduchy do przestrzeliwania Lyman
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Poduchy do przestrzeliwania Lyman

Indeks: 08672

Cena katalogowa: 209,00 zł Brutto

Nasza cena: 209,00 zł Brutto

169,92 zł Netto

(209,00 zł szt.)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Poduchy do przestrzeliwania Lyman - opis produktu


Zestaw dwóch poduszek do przestrzeliwania broni Lyman pozwala na stworzenie stabilnej platformy, która jest nieoceniona podczas zerowania broni, treningu oraz czyszczenia.
Poduszki strzeleckie Lyman wykonano z wytrzymałego, odpornego na wilgoć i ścieranie nylonu 600D oraz miękkiego mikro zamszu (na punktach styku z bronią), dzięki czemu mamy pewność, że będą nam długo służyć, nawet w trudnych warunkach polowych. Poduszki mają antypoślizgową gumowaną podstawę, która zapewnia stabilność pozycji. Worki wypełnione są zmielonym tworzywem sztucznym, które dobrze trzyma swój kształt i jest wystarczająco lekkie, aby można było je wygodnie przenosić. Objętość worków można łatwo regulować, ujmując lub dokładając wypełnienia. Zestaw składa się z dwóch poduszek pozwalających na na oparcie łoża i kolby.


Specyfikacja techniczna
:

Typ materiału: nylon 100%
Producent: Lyman, USA

08672
Nowy produkt
2023-11-17
011516778055

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!