Strzelba Mossberg Maverick 88 31014 18,5" + 28"
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Strzelba Mossberg Maverick 88 31014 18,5" + 28"

Indeks: 00654

Cena katalogowa: 2 090,00 zł Brutto

Nasza cena: 2 090,00 zł Brutto

1 699,19 zł Netto

(2 090,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 2 090,00 zł
(dnia 13.06.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Strzelba Mossberg Maverick 88 31014 18,5" - opis produktu


 

Strzelba Mossberg Maverick kal.12/76  to sprawdzona strzelba systemu pump action, która dzięki prostej i solidnej konstrukcji, niezawodności i przystępnej cenie jest jedną z najczęściej wybieranych strzelb wśród nowych posiadaczy pozwolenia na broń. Zestaw Combo oferuje dwie lufy - taktyczną o długości 470 mm wyposażoną w stały czok typu cylinder oraz myśliwską o długości 711 mm pozwalającą na skuteczniejsze rozpędzenie pocisku, wyposażoną w wentylowaną szynę celowniczą. 


Mossberg to synonim strzelby powtarzalnej pump action, która dzięki swej prostej i surowej konstrukcji gwarantuje niezawodność i długotrwałe działanie.  Model Maverick 88 od strzelby 500 w różni się umiejscowieniem bezpiecznika na kabłąku, brakiem możliwości montażu szyny na komorze nabojowej oraz prostszą konstrukcją mechanizmu przeładowania (czółenko pracuje bezpośrednio na rurze magazynka. Mechanika zamka dwutaktowego działa i system przeładowania działa w identyczny sposób w obydwóch strzelbach tj. poprzez odwiedzenie czółenka do tyłu i powrót do przedniego położenia.

Maverick ma polimerową kolbę ze stopką amortyzującą, stały 7-nabojowy magazynek. Na lufie w zależności od wersji osadzono tradycyjną muszkę typu koralik, która ułatwia strzelanie „po lufie” lub wentylowaną szynę celowniczą, idealną do polowań. Azotowana lufa z komorą nabojową 76 mm ma stały czok CYL (cylinder), dzięki czemu możemy strzelać każdym rodzajem śrutu i amunicją kulową typu slug. Bezpiecznik przetykowy umiejscowiono na przodzie kabłąka, w bezpośrednim zasięgu palca wskazującego, dzięki czemu podczas odbezpieczania broni nie zmieniamy jej chwytu.

Maverick 88 to bardzo dobry wybór na pierwszą strzelbę do strzelania rekreacyjnego i sportowego.Specyfikacja techniczna:


Ilość spustów: 1
Kaliber: 12/76
Pojemność magazynka: 7szt.
Typ broni: powtarzalna pump action
Wykończenie kolby/osady: polimer
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: aluminium
Typ komory: 12/76
Typ magazynka: stały podlufowy
Typ przyrządów celowniczych: muszka „bead”
Długość całkowita: 1040 mm
Masa: 2948 g
Producent: Mossberg, USA
    

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.


Mossberg
00654
Nowy produkt
2022-09-26
00654

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!