Karabin Savage 110 Elite Precision .308
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabin Savage 110 Elite Precision .308

Indeks: 09141

Cena katalogowa: 13 500,00 zł Brutto

Nasza cena: 12 990,00 zł Brutto

10 560,98 zł Netto

(12 990,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 12 990,00 zł
(dnia 26.05.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabin Savage 110 Elite Precision .308 - opis produktu

 

Karabin Savage 110 Elite Precision .308 to zaawansowany sztucer do precyzyjnego strzelania na dużym dystansie, wyposażony w aluminiowe łoże MDT ACC, regulowany mechanizm spustowy AccuTrigger oraz ciężką ryflowaną lufę z hamulcem wylotowym BA. Dzięki współpracy Savage z firmą Modular Driven Technologies (MDT) renomowanym producentem osad i akcesoriów do karabinów precyzyjnych seria 110 została wzbogacona o model Savage 110 Elite Precision. Karabin ma aluminiową osadę MDT ACC oraz łoże z szyną ARCA I interfejsem M-Lok, co pozwala na montaż dwójnogu i innych akcesoriów. Osada ACC (Adjustable Core Competition) ma modułową konstrukcję, pozwalającą na samodzielne zdefiniowanie ciężaru i wyważenia karabinu, co skutkuje zmniejszeniem odrzutu i poprawą wydajność strzałów. Zastosowanie aluminiowej ramy w karabinie zapewnia większą sztywność, niezawodność oraz pozwala na obniżenie masy broni. ACC jest także kompatybilna z kolbami i chwytami AR-15, dzięki czemu do karabinu możemy stosować szeroką gamę dodatków dostępnych na rynku. Sztucer pozwala na komfortowe dopasowanie, dzięki szkieletowej kolbie o regulowanej długości (system przekładek) oraz bace, której wysokość możemy dostosować do strzelca i wykorzystywanej optyki. Kolba ma modułowy chwyt MDT z regulacją położenia (przód-tył) przeznaczony do wszystkich dyscyplin długodystansowych. Uchwyt MDT jest kompatybilny ze standardowym uchwytem pistoletowym AR. Karabiny do strzelania precyzyjnego w sklepie myśliwskim kolba. W sztucerze zastosowano ciężką pływającą lufę o długości 660 mm wykonaną ze stali węglowej. Bruzdowanie (1:10) w lufie wykonano tradycyjną techniką przeciągania (button rifled), co gwarantuje wysoką celność i powtarzalność trafień. Lufa karabinu ma zewnętrzny gwint 5/8-24, na którym fabrycznie osadzono stożkowy hamulec wylotowy.


Specyfikacja techniczna:

Kaliber: .308Win
Długość lufy: 660mm
Długość całkowita: 1092mm
Skok gwintu: 1:11
Osada: Osada w pełni regulowana, aluminium
Pojemność magazynka: 10
Mechanizm spustowy: Regulowany, opór spustu 1.5-4lbs, AccuTrigger
Waga: 5720g

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

09141
Nowy produkt
2022-09-26
09141

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!