Sztucer Blaser R8 8x68S
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Sztucer Blaser R8 8x68S

Indeks: 08306

Cena katalogowa: 57 300,00 zł Brutto

Nasza cena: 57 300,00 zł Brutto

46 585,37 zł Netto

(57 300,00 zł szt.)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Sztucer Blaser R8 8x68S - opis produktu


W Sztucerze Blaser R8 8x68S zastosowano innowacyjne rozwiązanie: wypinany mechanizm spustowy i magazynek w jednym, dzięki czemu osiągnięto minimalne wymiary sztucera, takie jak w R93. Komora zamkowa stanowi łoże dla lufy i mieści mechanizm spustowy, zamek oraz magazynek, co sprawia, że R8 jest najkrótszym sztucerem posiadającym lufę o standardowej długości.  Magazynek wraz z całym systemem spustowym można bardzo prosto i szybko wypiąć. Dwa przyciski wypinania znajdują się po obu stronach komory zamkowej tuż nad spustem, dzięki czemu można intuicyjnie, łatwo i szybko wypiąć magazynek wystarczy równocześnie przycisnąć oba przyciski. Zastosowano również dodatkowe zabezpieczenie w wewnętrznej części systemu spustowego, które uniemożliwia wypięcie magazynka nawet po naciśnięciu dwóch przycisków.
Ułożenie ręki przy wypinaniu uniemożliwia przypadkowe wysunięcie się magazynka. W zależności od kalibru magazynek może pomieścić od trzech do pięciu naboi. Dodatkowym atutem sztucera jest prosty system wymiennych luf (lufę można zmienić w ciągu kilku chwil), dający nieograniczone możliwości wyboru kalibru.


Kaliber:

8x68S

Długość lufy:

580 mm

Długość całkowita:

 

Skok gwintu:

 

Osada:

 

Pojemność magazynka:

10

Mechanizm spustowy:

SA

Przyrządy celownicze:

Tak

Waga:

3,3 kg


Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.


 


Blaser
08306
Nowy produkt
2024-05-14
08306

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!