Rewolwer Chiappa Rhino 30DS Chrome .357Mag
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Rewolwer Chiappa Rhino 30DS Chrome .357Mag

Indeks: 02278

Cena katalogowa: 4 590,00 zł Brutto

Nasza cena: 4 590,00 zł Brutto

3 731,71 zł Netto

(4 590,00 zł szt.)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Rewolwer CHIAPPA Rhino 30DS Chrome kal .357Mag


Konstrukcja rewolweru Rhino, Włoskiego producenta Chiappa, ma obniżoną linię lufy w porównaniu do innych rewolwerów. Oznacza to, że lufa znajduje się w jednej linii z dłonią, nadgarstkiem i ramieniem strzelca. Powoduje to prawie brak unoszenia lufy, a ponieważ energia jest lepiej absorbowana i kontrolowana przez całe ramię, zmniejsza odrzut odczuwany przez strzelca. Ponadto wyrównanie daje również strzelcowi bardziej naturalny punkt celowania. Długa lufa sprzyja uzyskiwaniu wysokich parametrów energetycznych i balistycznych naboju .357 Magnum. Najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Krótka, trzycalowa lufa ogranicza długość całkowitą broni. Silny nabój zapewnia dużą energię kinetyczną pocisku. Najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Pokrycie zewnętrzne twardym chromem. Rewolwer o przeznaczeniu policyjnym i sportowym, świetna propozycja dla służb mundurowych.


Kaliber:

.357mag

Długość lufy:

76mm

Długość całkowita:

190mm

Skok gwintu:

1:19”

Osada:

Gumowana

Pojemność magazynka:

6

Mechanizm spustowy:

DA/SA-double/single action

Przyrządy celownicze:

Stałe

Waga:

771g

 


Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.


Chiappa
02278
Nowy produkt
2022-09-26
02278

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

chat Komentarze (0)