Sztucer Winchester SXR Black Tracker Flute
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sztucer Winchester SXR Black Tracker Flute

Indeks: 00569

Cena katalogowa: 5 590,00 zł Brutto

Nasza cena: 5 150,00 zł Brutto

4 186,99 zł Netto

(5 150,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 5 150,00 zł
(dnia 24.07.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Sztucer Półautomat Winchester SXR BLACK TRACKER FLUTED - opis produktu

 

Sztucer Półautomat Winchester SXR BLACK TRACKER FLUTED został zaprojektowany specjalnie z myślą o polowaniach zbiorowych, wyposażony został w krótszą 47-centymetrową lufę. Wytrzymały na warunki atmosferyczne SXR BLACK TRACKER dostępny jest w czterech kalibrach: 308Win, 30-06, 300 Win. Mag. oraz 9,3x62. Dla zapewnienia jeszcze lepszej ochrony broni, kolba i czółenko zostały pokryte specjalną powłoką Dura-Touch. System regulacji cyklu ładowania zapewnia doskonałe działanie dla każdej amunicji, nawet w przypadku kalibrów magnum. Możliwa jest regulacja systemu dystrybucji gazów, aby zoptymalizować działanie zależnie od stosowanej amunicji. Zgrzewany cylinder gazowy zapewnia idealną szczelność. Smarowanie części zamkowej lufy ogranicza zużycie i naprężenie części mechanicznych. Pływająca masa systemu regulacji zapewnia regularne zasilanie i większą niezawodność. Zależnie od obowiązujących przepisów prawa dostępny jest wyjmowany lub zawiasowy magazynek oraz magazynek wyrzucany w dół. Ekskluzywne przyrządy celownicze Winchester z mikroszyną battue oraz regulowaną wielokierunkową muszką zapewniają superszybkie celowanie w dowolnych warunkach. Monoblokowa baskila wykonana ze stopów metali stosowanych w lotnictwie. Gwintowana baskila ułatwiająca montaż lunety. Odwracany bezpiecznik dla  osób leworęcznych. Widoczne mechanizmy bezpiecznika z czerwonym punktem umieszczonym w tylnej części kabłąka, idealne do cichego zabezpieczania na polowaniu.

Specyfikacja techniczna:

Kaliber:
- .30-60
- .308Win
- .300Win.Mag.
- 9,3x62
Długość lufy: 470mm
Osada: Kompozyt
Pojemność magazynka:  2/3/4
Przyrządy celownicze: światłowodowe
Waga: 3150g


Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.


 

 

00569
Nowy produkt
2022-09-26
00569

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!