Karabinek Stribog T22 10" .22LR
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabinek Stribog T22 10" .22LR

Indeks: 01207

Cena katalogowa: 4 300,00 zł Brutto

Nasza cena: 4 300,00 zł Brutto

3 495,93 zł Netto

(4 300,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 4 300,00 zł
(dnia 27.05.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabinek Stribog T22 10” .22LR

 

Grand Power Stribog TR22 to nowoczesny samopowtarzalny KBKS który wymiarowo i pod kątem obsługi identyczny ze Stribogami w kalibrze 9x19. Karabinek działa na zasadzie odrzutu zamka swobodnego. Poza zamkiem, lufą i mechanizmami wykonanymi ze stali, wykonany jest z aluminium i tworzywa. Korpus z komorą zamkową wykonany jest z aluminium. Komora spustowa jest wykonana z tworzywa. Broń wyposażono w fabryczną składana kolbę z tworzywa ale łatwo możemy zastąpić ją dowolną kolbą do AR-15 po zastosowaniu adaptera i prowadnicy kolby. Stribog TR22 jest w pełni dwustronny: bezpiecznik, zwalniacz magazynka, zwalniacz zamka znajdują się z obu stron. Ergonomia jest podobna do karabinków AR-15, przy czym bezpiecznik działa odwrotnie. Dźwignia przeładowania jest mocowana z prawej lub lewej strony. Łoże jest zintegrowane, wyposażone w szynę na górze i na dole. Z boku posiada otwory montażowe w standardzie M-LOK. Karabinek posiada składane przyrządy celownicze: muszkę i przeziernik. W komplecie z bronią jest również kufer z tworzywa i dwa magazynki. Magazynki w wersji 22 są wymiarowo identyczne z tymi z wersji 9x19. Cały manual jest taki sam jak w PCC producenta więc TR22 jest doskonałym narzędziem treningowym.

 

Kaliber:

.22LR

Długość lufy:

304.8mm

Długość całkowita:

870mm

Skok gwintu:

Osada:

Kolba składana

Pojemność magazynka:

30

Mechanizm spustowy:

Przyrządy celownicze:

Mechaniczne nieregulowane

Waga:

2400g

 

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

01207
Nowy produkt
2022-09-26
01207

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!