Strzelba półaut. Beretta A300 Outlander Synthetik
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Strzelba półaut. Beretta A300 Outlander Synthetik

Indeks: 02318

Cena katalogowa: 4 390,00 zł Brutto

Nasza cena: 4 190,00 zł Brutto

3 406,50 zł Netto

(4 190,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 4 190,00 zł
(dnia 13.06.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Strzelba Beretta A300 Outlander - Synthetik - opis produktu

 
Strzelba Beretta A300 Outlander - Synthetik to najnowsza ewolucja strzelb półautomatycznych-gazowych firmy Beretta, które sprzedały się w milionach egzemplarzy zarówno wśród myśliwych jak i sportowców na całym świecie. Powodem takiej popularności jest bezkonkurencyjna wydajność, a także świetna jakość wykonania. A300 została wyposażona w samoczyszczący się tłok, niwelując tym samym zacięcia do zera. Wielozadaniowość strzelby pozwala na przyjemne polowania bez względu na panujące warunki pogodowe oraz dzięki dopracowanej budowie sprawdzi się też na strzelnicy. Model A300 wykonany został z zastrzeżonych mieszanek stali, dzięki którym strzelba Beretta stała się znana ze swojej trwałości. Strzelba Beretta model A300 jest niemal ideałem pod względem czyszczenia i konserwacji, dzieli się bowiem na cztery główne komponenty odsłaniając każde miejsce narażone na zabrudzenie, tym samym otrzymujemy narzędzie, o które zadbamy nawet w warunkach polowych. Ponadto użycie samoczyszczącego tłoka gazowego zwiększa możliwość oddania większej ilości strzałów bez konieczności czyszczenia. Model A300 posiada nisko-profilowaną szynę, będącą klasycznie linią celowania dla łatwiejszego i przyjemniejszego podążania za celem. Spoglądając na konkurencję, mimo swojej wytrzymałości, Beretta A300 jest atrakcyjna cenowo oraz niezwykle lekka.


Specyfikacja techniczna:

Kaliber: 12/76
Długość lufy: 610/660/710/760mm
Osada: syntetyk
Przyrządy celownicze: szyna celownicza 6mm
Waga: 3300g 


Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

 

Beretta
02318
Nowy produkt
2022-09-26
02318

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!