Strzelba półaut. Derya Lion L-PAC1 LP104
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Strzelba półaut. Derya Lion L-PAC1 LP104

Indeks: 02321

Cena katalogowa: 3 190,00 zł Brutto

Nasza cena: 3 190,00 zł Brutto

2 593,50 zł Netto

(3 190,00 zł szt.)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Strzelba Derya Lion L-PAC1 LP104

 

Derya Lion jest doskonale zaprojektowaną i dopracowaną ergonomicznie klasyczną strzelbą samopowtarzalną z magazynkiem rurowym o dużej pojemności. Wykorzystuje system gazowy do odryglowania zamka, napędu zespołu kinematycznego i przeładowania broni. Lion jest strzelbą niezawodną. Dzięki konstrukcji, najwyższej jakości materiałom i precyzji wykonania współpracuje z szerokim zakresem amunicji śrutowej i kulowej. Derya Lion jest przeznaczona do sportu, strzelań dynamicznych i wszędzie tam, gdzie niezawodność automatyki broni gładkolufowej ma podstawowe znaczenie.


Kaliber:

12/76

Długość lufy:

610mm

Długość całkowita:

 

Skok gwintu:

 

Osada:

Syntetyczna

Pojemność magazynka:

9+1

Mechanizm spustowy:

 

Przyrządy celownicze:

Wentylowana szyna celownicza, muszka światłowodowa

Waga:

3000g


 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

Derya
02321
Nowy produkt
2022-09-26
02321

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

chat Komentarze (0)