Thermacell Patio - Forest
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Thermacell Patio - Forest

Indeks: 00344

Cena katalogowa: 189,00 zł Brutto

Nasza cena: 189,00 zł Brutto

153,66 zł Netto

(189,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 189,00 zł
(dnia 16.04.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Thermacell Patio Forest


Produkt z Atestem PZH wydanym przez Państwowy Instytut Zdrowia Publicznego. Produkt bezpieczny dla ludzi i środowiska. Na komary w ogrodzie! Mamy to! Najnowsza odsłona linii Thermacell, Patio Shield to kompaktowe i stylowe urządzenie dostępne w trzech unikatowych kolorach, które będzie dobrze wyglądać na każdym patio, tarasie lub balkonie. Urządzenie odstrasza komary poprzez emisję d-aletryny, która tworzy wokół urządzenia parasol ochronny o powierzchni 20m². Urządzenie można w każdej chwili włączyć i wyłączyć, dzięki czemu podstawowy zestaw na 12 godzin starcza na wiele dni ochrony przed komarami. Thermacell chroni przed komarami, meszkami bez hałasu, bez użycia DEET oraz bez otwartego ognia. Wystarczy jedno kliknięcie, a urządzenie zapewni bezwonną, niewidoczną i ciągłą ochronę przed komarami, również tymi co przenoszą wirusy i inne groźne choroby. Patio Shield zapewni Tobie i twojej rodzinie pełną ochronę i satysfakcję przed komarami na powierzchni 20m². Urządzenie idealnie sprawdzi się zarówno podczas wypoczynku na świeżym powietrzu, na tarasie lub balkonie jak i podczas wykonywania prac w ogrodzie. Stwórz swoją strefę bez komarów i meszek z urządzeniem Thermacell Patio Shield: Ponad 96% skuteczności potwierdzone badaniami, Niezawodne urządzenie odstraszające komary i meszki, Urządzenie jest bezprzewodowe, przenośne i lekkie, Działa na wszystkie rodzaje komarów, również te egzotyczne które przenoszą choroby, Dostępny w 2 dodatkowych kolorach: czerwonym i niebieskim, Osiąga pełną skuteczność już po 10-15 minutach od włączenia. Zestaw zawiera: Urządzenie Thermacell Patio Shield w kolorze zielonym, 3 x maty odstraszające (każda mata zapewnia 4 godziny ochrony przedkomarami), 1 x kartridż z butanem (jeden kartridż pozwala na 12 godzin pracyurządzenia). Urządzenie można w każdej chwili włączyć i wyłączyć, dzięki czemu podstawowy zestaw na 12 godzin starcza na wiele dni ochrony przed komarami.

00344
Nowy produkt
2022-09-26
5907222165232

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!