Szczotka włosiana Łuszczek
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Szczotka włosiana Łuszczek

Indeks: 00884

 • 5,6mm
 • 243
 • 6,5mm
 • 7mm
 • 7,62-8mm
 • 9/9,3mm
 • 12
 • 16
 • 20
 • 9mm
 • 44
 • 45
Cena katalogowa: 7,50 zł Brutto

Nasza cena: 7,50 zł Brutto

6,10 zł Netto

(7,50 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 7,50 zł
(dnia 28.02.2024)

Łuszczek

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Szczotka włosiana

 

Szczotka włosiana znakomicie spisuje się podczas końcowego etapu czyszczenia broni, podczas jej używania zostają usunięte z wnętrza lufy pozostałości po przecierakach lub innych stałych materiałach niepożądanych. szczotki te są wielokrotnego użycia, są kalibrowane co zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu. Firma istnieje od 1997 roku. Zajmuje się produkcją akcesoriów do czyszczenia i konserwacji broni - myśliwskiej, kulowej, pneumatycznej, krótkiej i czarnoprochowej; tj. wyciorów, szczotek, adapterów, końcówek, przecieraków filcowych, przyborników i innych akcesoriów.Są dystrybutorem olejów, smarów, oksyd oraz pokrowców, kufrów na broń i amunicję, a także osłon na lunety renomowanych marek światowych. Stale udoskonalają swoje produkty i procesy produkcyjne. *Zdjęcie jest jedynie poglądowe, szczotki mogą różnić się kolorem oraz średnicą w zależności od kalibru.

 

Łuszczek
00884
Nowy produkt
2023-01-23
5600000114711

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!